אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

שלום !


אני פונה אליך באופן אישי, להצטרף אלי למאמץ להכניס נציגות ירוקה לכנסת הבאה!


את המסע הזה התחלנו ביחד לפני שבע שנים, כשהחלטנו – פעילי סביבה רבים -  לעלות מדרגה בפעילות הציבורית שלנו, ולהקים את מפלגת "התנועה הירוקה". היום, אחרי קרוב ל-20 שנים כמובילת פעילות ציבורית ומאבקים סביבתיים רבים, אני מוצבת במקום ריאלי (כמעט) ברשימת המחנה הציוני, כיו"ר (משותפת) של "התנועה הירוקה".


אני מזמינה אותך להצטרף להזדמנות ייחודית זו - להכניס נציגות ירוקה לכנסת. בתור יו"ר "התנועה הירוקה", נבחרתי לעמוד במקום ה-25 ברשימת "המחנה הציוני" בבחירות הקרובות. לפי סקרים, המחנה הציוני עומדת על 24-5 מנדטים. כך שהקול שלך וכל הקולות שנצליח להביא ילכו למנדט ה-25, שיהיה הקול שלנו, קול הירוקה בכנסת הבאה!


אני זוכרת את מערכת הבחירות של 2009 איך עמדנו, המון פעילים ופעילות, במרכזי ערים, בתחנות רכבת והצענו לעוברים ושבים – "חברה, סביבה, תקווה" - תקווה לעתיד אחר. זה היה עוד לפני המחאה של קיץ 2011. התקווה הזו, למשהו אחר פה במדינה, עוד לא אבדה. היום, אנו ממשיכים לקדם את הערכים שאנחנו מאמינים בהם, להילחם על מדינת ישראל טובה יותר לכלל תושביה ולדורות הבאים.


כבר עכשיו אני מחוללת שינוי אצל חבריי לרשימה: הקמתי את המטה הסביבתי במחנה הציוני; הכנתי את המצע של המפלגה בנושאי הסביבה, התחבורה, האנרגיה וזכויות בעלי החיים; אנו יוצאים בקמפיינים ממוקדים בנושאי הזיהום במפרץ חיפה, זכויות בעלי חיים ונושאים סביבתיים נוספים. אני יוזמת פעילות סביבתית של המחנה הציוני: סיור לימודי ומפגש פעילים במפרץ חיפה, נסיעה ברכבת למען תחבורה ציבורית, מפגש ב"תנו לחיות לחיות" ועוד.  לפעילויות אלו הגיעו ויגיעו אתי המועמדים הראשיים של המחנה הציוני: יצחק הרצוג, ציפי לבני, אמיר פרץ, פרופ' מנואל טרכטנברג, איתן כבל ועוד.


בנימה אישית, אני רוצה לשתף אותך בתקופה המטורפת שבה אני נמצאת - רצה מבוקר עד ליל, נוסעת ברחבי הארץ לפגוש ולשכנע כמה שיותר אנשים שיצביעו עבור נציגות ירוקה בכנסת. זו תקופה מרגשת, מאתגרת, מרתקת ומדהימה. אני מזמינה אותך לקחת בזה חלק ולדאוג שיהיה לפחות קול אחד משלנו מבין 120 חברי הכנסת ה-20! 


אז מה אתם יכולים לעשות?

  1. הפיצו לכל חבריכם, שלא יהיה מי שלא יידע שההצבעה הירוקה בבחירות האלה הן למחנה הציוני!
  2. הצטרפו למתנדבים, הגיעו לפעילויות השטח. לפרטים: מיכאל קורודובה 0524685854 או בפייסבוק
  3. הצטרפו לקבוצת "התנועה הירוקה – הזמנות לארועים" וקבלו עדכונים שוטפים על הפעילויות.
  4. הצטרפו לפעילות בפייסבוק: לחצו "אהבתי" לדף הפייסבוק האישי שלי - לדף הפייסבוק של המטה הסביבתי במחנה הציוני, הזמינו חברים להצטרף, שתפו עדכונים ופוסטים.


שלך,

יעל

 

מסר ממיכאל קורדובה, רכז המתנדבים והאינטרנט.

נשמח אם תצטרפו אלינו לפעילות שטח ואינטרנט בכדי לקדם את נושא הסביבה למרכז סדר היום של המפלגה המסתמנת כמפלגת השלטון הבא  ובכדי להכניס את יעל כהן פארן לכנסת.

ביום שישי 27.2.  

חיפה וטבעון - נעשה סיבובי קניונים באיזור עם פעילים יחד עם יעל כהן פארן, אליס גולדמן ומועמדים נוספים, להעלות את התחייבויות המחנה הציוני בנושא הסביבתי ובפרט התוכנית של המחנה הציוני להפחתת הזיהום במפרץ חיפה.

לו"ז:

10:00 - גראנד קניון, נווה שאנן, חיפה

12:00 - קניון לב המפרץ

13:30 - אלונים

לפרטים נוספים : מוטי 0503050307


ביום שישי  6.3 מפגש היסטורי של התנועה הירוקה.

מפגש מיוחד של תומכי/תומכות, פעילי ופעילות התנועה הירוקה, להתארגנות והיערכות לקראת הבחירות. המפגש ייערך בסמינר הקיבוצים בשעה 11:00-12:30.

לאחר המפגש נצא לפעילות שטח - צעדה סולארית לאורך פארק הירקון ונמל תל אביב. פרטים מלאים בהמשך. אנא הרשמו כאן


באינטרנט, בכל זמן ומקום

הצטרפו לצוות האינטרנט ועיזרו לנו להפיץ את מסרי המטה הסביבתי. במשך היום אנחנו מפרסמים מסרים מתוך האגנדה שלנו ותגובות על אירועי היום. ראו לדוגמא:

תגובה של יעל בנושא מונפול הגז ויאיר לפיד

תגובה של יעל בנושא כי"ל

עזרתכם חשובה מאוד. שיתוף קטן בקיר שלכם יכול להוסיף מאות ואף אלפי צפיות חדשות במסרים.

במקביל אנחנו מחפשים טוקבקסטים שיכולים להגיב בדפים אחרים והדביק שם את המסרים שלנו.


בכל נושא ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 052-4685854 או על ידי שליחת הודעה.


נשלח לכתובת מהכתובת michael@yeruka.org.il
שולח: התנועה הירוקה
כתובת השולח: ת.ד 3435 רמת גן
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה