{{preheader}}

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

אתרנו במרשתת

הבהרה חשובה מטעם המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית:

ההפנייה להגשת מועמדות ניתנת כשירות לסוכני-ההסברה ולצוערים; ואין אנו נושאים באחריות כלשהי לאירוע עצמו ו/או לכל עניין הקשור בו, בין במישרין ובין בעקיפין - טל"ח.

הזכאות להגיש מועמדות באמצעותנו למשימה זאת או דומות לה - שמורה לסוכנינו המוסמכים ולצוערים רשומים בלבד... מתעניינים יוכלו להגיש מועמדות למשימות דומות כאמור אך ורק לאחר שסיימו את חובותיהם הלימודיות או לאחר הירשמותם כצוערים והשתתפותם הפעילה במרבית-השיעורים במסלולם. למען הסר-ספק, כל הפנייה מטעמנו הנה אישית בלבד ואינה ניתנת להעברה - אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות לתקופה בלתי מוגבלת סוכנים או צוערים מרשימת-התפוצה להתראות על משימות בחו"ל, אם יתעורר ולו חשש שמא העבירו הלאה מידע אותו קיבלו לראשונה מאתנו, אפילו היה המידע לכשעצמו נגיש לציבור הרחב, אך לא היה ידוע להם לפני כן; או שנודע להם אודותיו, בכל דרך, לאחר הפנייתינו זאת.

מסלול סוכני-הסברה חשאיים

לכבוד

צוות סוכני-ההסברה החשאיים


שלום רב,

להלן פרטים אודות אירוע קרוב בהודו, בהשתתפות מאה מנהיגים צעירים מרחבי-העולם, אשר ידונו במהלך השבוע על בעיות גלובליות בתחומי החינוך, האקלים הבריאות ואי-השיוויון בעולם. מעבר לחוויה עצמה, זוהי הזדמנות מעולה לייצג את ישראל בכבוד אל מול קהל רב-השפעה.

להזכירך:

אין אנו עוסקים בהונאה אלא מעודדים את בוגרינו להשתלב בפעילות המתאימה עבורם ממילא, כך שיש להקפיד על מסירת פרטי-אמת בעת הגשת-המועמדות.

יחד עם זאת, כפי שאנו מדגישים תמיד, אנו מנטרים עבורכם אפשרויות לאירועים בחו"ל, במסגרתם תוכלו ליצור קשרים עם תושבי מדינות אחרות ולקדם את ההסברה הישראלית באמצעות הידע והכלים אותם הקנינו לכם במסלולי-ההכשרה כסוכני-הסברה חשאיים - לפיכך, בשום שלב אין לחשוף את הערך המוסף שבנסיעתכם!

אף על פי כן, מותר ואף רצוי לציין שאתם בוגרים (alumni) או צוערים (cadets) של המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית בישראל (International Centre for Public Diplomacy, Israel).

מיקום-האירוע: Bengaluru, INDIA

תאריכי-האירוע: 3-9/10/16.

קבוצת-יעד: מנהיגות צעירה בכל תחום.


תקציר:

תכלית-המפגש הנה מאמץ משותף כדי לזהות את הבעיות הדחופות ביותר בעולם, למצוא פתרונות חדשניים, ברי-קיימא וניתנים להרחבה; וליצור סדר-יום לקראת פעולה ראשונה לשינוי. פרטים נוספים - כאן


שפה:
אנגלית.

השתתפות עצמית:
350 יורו + טיסות. מועמדים שיתקבלו יוכלו להגיש למארגנים בקשה למלגת-השתתפות.

מידע מורחב: כאן.


הגשת-מועמדות:
ניתן להגיש מועמדות כאן עד ה-10/9/16.


תעודת-מעבר ("ויזה"): נושאי דרכון ישראלי חייבים להצטייד באשרת-כניסה להודו.

לקבלת מידע נוסף:

בכל עניין נשוא אירוע זה, יש לפנות ישירות למארגנים באמצעות הפרטים המופיעים בקישורים לעיל. במקרים דחופים בלבד ניתן לפנות בהודעה כתובה אישית או באמצעות קבוצת ה-WhatsApp של המחזור שלך. אם אינך חבר בקבוצה כזאת וברצונך להצטרף, יש לפנות אליי בהודעה כתובה בלבד. מספרי הנייד: 050-720-8333.

לנוחותך, טופס קו"ח בתבנית של האיחוד האירופי ניתן למצוא באמצעות הקלקה על משבצת צבעונית זאת.
באפשרותך להצטייד כאן במידעי-הסברה עדכניים לקראת כל משימה.

שלכם, כתמיד ובכל עת דבר ועניין,

אשמח אם יהיה ברצונך להצטרף לעמוד שלי!!

דוידי הרמלין - ראש-הסגל,

המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית.


* אם טרם הזמנת חברים להצטרף לעמוד שלנו בפייסבוק, ניתן להקליק כאן.

נשלח לכתובת מהכתובת alumni@cpdh.international
שולח: המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית, ע"מ 03633809-3
כתובת השולח: ז'בוטינסקי 109, רמת-גן
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה