{{preheader}}

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

אתרנו במרשתת
מסלול סוכני-הסברה חשאיים

לכבוד

צוות סוכני-ההסברה החשאיים

להלן פרטים אודות אירוע קרוב בשוויץ, המהווה הזדמנות מצוינת לייצג את ישראל בכבוד אל מול מעגלי-השפעה בינ"ל.

הנושא: נוער-שוליים.


מיקום-האירוע:
Schwanden-Sigriswil, Switzerland.

תאריכי-האירוע:
05/11/16 - 31/10/16.

קבוצת-יעד: מנהיגות צעירה בכל תחום; אנשי-מקצוע העובדים עם צעירים.


תקציר:
במסגרת המפגש, המשתתפים ילמדו על תופעת הנוער הנמצא בשולי החברה ויקבלו כלים בדמות שיטות חינוכיות חוץ-ממסדיות להתמודדות עם התופעה.


שפה: אנגלית.

החזר-הוצאות למשתתפים:
המארגנים התחייבו להחזיר למשתתפים לאחר האירוע 70% מעלות-הטיסות, בניכוי דמי-השתתפות בסך 40 פרנקים שווצרים (כ- 155 שקלים חדשים בלבד), לכיסוי כל שאר ההוצאות.

מידע מורחב: כאן.


הגשת-מועמדות:
ניתן להגיש מועמדות כאן עד 19/09/16.

הודעה על קבלה לתוכנית תימסר למועמדים עד 23/09/16.


תעודת-מעבר ("ויזה"): נושאי דרכון ישראלי - פטורים.

לקבלת מידע נוסף:

בכל עניין נשוא אירוע זה, יש לפנות ישירות למארגנים באמצעות הפרטים המופיעים בקישורים לעיל. במקרים דחופים בלבד ניתן לפנות בהודעה כתובה אישית או באמצעות קבוצת ה-WhatsApp של המחזור שלך. אם אינך חבר בקבוצה כזאת וברצונך להצטרף, יש לפנות אליי בהודעה כתובה בלבד. מספרי הנייד: 050-720-8333.

לנוחותך, טופס קו"ח בתבנית של האיחוד האירופי ניתן למצוא באמצעות הקלקה על משבצת צבעונית זאת.
באפשרותך להצטייד כאן במידעי-הסברה עדכניים לקראת כל משימה.

שלכם, כתמיד ובכל עת דבר ועניין,

אשמח אם יהיה ברצונך להצטרף לעמוד שלי!!

דוידי הרמלין - ראש-הסגל,

המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית.


* אם טרם הזמנת חברים להצטרף לעמוד שלנו בפייסבוק, ניתן להקליק כאן.

כמה תזכורות חשובות:

אין אנו עוסקים בהונאה אלא מעודדים את בוגרינו להשתלב בפעילות המתאימה עבורם ממילא, כך שיש להקפיד על מסירת פרטי-אמת בעת הגשת-המועמדות. יחד עם זאת, כפי שאנו מדגישים תמיד, אנו מנטרים עבורכם אפשרויות לאירועים בחו"ל, במסגרתם תוכלו ליצור קשרים עם תושבי מדינות אחרות ולקדם את ההסברה הישראלית באמצעות הידע והכלים אותם הקנינו לכם במסלולי-ההכשרה כסוכני-הסברה חשאיים - לפיכך, בשום שלב אין לחשוף את הערך המוסף שבנסיעתכם! אף על פי כן, מותר ואף רצוי לציין שאתם בוגרים (alumni) או צוערים (cadets) של המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית בישראל (International Centre for Public Diplomacy, Israel).

ההפנייה להגשת מועמדות ניתנת כשירות לסוכני-ההסברה ולצוערים; ואין אנו נושאים באחריות כלשהי לאירוע עצמו ו/או לכל עניין הקשור בו, בין במישרין ובין בעקיפין - טל"ח.

הזכאות להגיש מועמדות באמצעותנו למשימה זאת או דומות לה - שמורה לסוכנינו המוסמכים ולצוערים רשומים בלבד... מתעניינים יוכלו להגיש מועמדות למשימות דומות כאמור אך ורק לאחר שסיימו את חובותיהם הלימודיות או לאחר הירשמותם כצוערים והשתתפותם הפעילה במרבית-השיעורים במסלולם. למען הסר-ספק, כל הפנייה מטעמנו הנה אישית בלבד ואינה ניתנת להעברה - אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות לתקופה בלתי מוגבלת סוכנים או צוערים מרשימת-התפוצה להתראות על משימות בחו"ל, אם יתעורר ולו חשש שמא העבירו הלאה מידע אותו קיבלו לראשונה מאתנו, אפילו היה המידע לכשעצמו נגיש לציבור הרחב, אך לא היה ידוע להם לפני כן; או שנודע להם אודותיו, בכל דרך, לאחר הפנייתינו זאת.

נשלח לכתובת מהכתובת alumni@cpdh.international
שולח: המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית, ע"מ 03633809-3
כתובת השולח: ז'בוטינסקי 109, רמת-גן
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה