שלום חברות וחברים,

העשייה שלנו נמצאת כעת על פרשת דרכים מאד קריטית כארגון, נאלצנו לקבל החלטה קשה:

לקצץ משמעותית בהוצאות הארגון, כיוון שאיבדנו חלק ניכר מההכנסות שלנו מקרנות בשנים האחרונות. כתוצאה ממצב קשה ומתמשך זה, ליאורה אמיתי מנהלת הארגון ב 16 השנים האחרונות החליטה לפטר את עצמה, ואנחנו נאלצים להפרד גם מעודד זהבי, שעבד אצלנו בשנה האחרונה במחלקה המשפטית.

ההחלטה הזאת נובעת מהרצון לשמר את העשייה שלנו: אילה חודרה המידענית שלנו תמשיך לעבוד ועו"ד הדין ג'מילה הרדל ואכים, תמשיך לנהל את הפעילות של הארגון ואת הפעילות המשפטית.

ליאורה, תפעל בהתנדבות בחודשים הקרובים במאמץ לגייס כספים, ולעזור לג'מילה בניהול הארגון, בתקווה שניתן יהיה להחזיר בהקדם את העובדים שנאלצו לסיים את עבדותם בשכר.

מאז ההודעה של ליאורה לפני שבוע, הרבה פעילים ותושבים מכל רחבי הארץ התגייסו ותרמו לארגון ואנחנו מתמלאים בתקווה, שזה אכן אפשרי.

איך ניתן לתמוך? לכם, תושבי אזור הצפון יש תפקיד מרכזי. אם גם לכם חשוב כמו לנו שהפעילות למען בריאותם של תושבי הצפון ומניעת הנזק ממפגעי הסביבה ימשיך להיות מטופל על ידנו אנחנו מבקשים מכל אחת/ד מכם להצטרף כחבר/ה בעמותה ע"י תרומה של 20 ש"ח לחודש או תרומה חד פעמית.

אם אינך רוצה להכלל ברשימת חברי הארגון - ניתן  לתרום בדרכים שונות להמשך הפעילות שלנו >>>


בנוסף, אתם מוזמנים להפגש אתנו:

ביום ראשון הקרוב 18.9.16 בשעה 19:00 ערב, אנחנו נפגשים עם פעילים ותושבים של מפרץ חיפה ביגור. במהלך המפגש נענה על שאלותיכם בנושאים - המחקר האיפידימיולוגי, הזיהום של התעשייה, ובנושאים משפטיים.

במהלך המפגש יוקרן גם הסרט:
מפרץ בסכנה - בהגשת העיתונאי ד"ר מיכאל מירו - תיעוד ויזואלי של שידור חי מחיפה, מבט ייחודי על זיהום האוויר במפרץ והאקופוליטיקה הכרוכה בו. הסרט צולם לפני שנתיים על ידי אומנית הוידיאו מיכל וינס מ"מנטור" במהלך שידור מיוחד של מיכאל מירו מהמפרץ. המפגש יתקיים במועדון החברים בקיבוץ יגור.

 
ביום חמישי 29.9.16 בשעה 20:00 בערב, נקיים מפגש לכבוד ראש השנה, עם פעילים ותושבי איזור כפר ורדים, בחוג בית שיתקיים בסלון ביתו של אחד החברים הוותיקים שלנו. במהלך המפגש נספר לכם על הפעילות שלנו בנושאי תעשיה, פסולת וקרינה בגליל ונענה על שאלותיכם גם בנושאים משפטיים. נשמח לארגן עוד מפגשים כאלה בישובים שונים ברחבי הצפון.

לקבלת פרטים נוספים על המפגש/ים אנא שלחו מייל לליאורה >>>

 תודה לכל חברינו שעומדים אתנו יחד.

אנחנו מאחלות ימים טובים, וחג שמח לאלה מכם החוגגים את חג הקורבן.

עו"ד ג'מילה הרדל ואכים וליאורה אמיתי, עמותת אזרחים למען הסביבה 

 

 
http://cfenvironment.org.il/     חפשו אותנו בפייסבוק