שלום חברות וחברים,

שנה חדשה מפציעה ברגעים אלו, ואנחנו שואלים את עצמנו תמיד: מה היא מביאה איתה? - אין לנו מושג.

אבל יש לנו לא מעט מידע - מה עברנו ומה עשינו בשנה שחלפה. וכל אחד מאתנו עושה בינו ובין עצמו ובתוך החבורה או מקום העבודה מעין חשבון נפש, אישי וציבורי וכן השבוע האחרון כאן בארץ רק העצים את ההתהליך, בכל המובנים.

התקופה הזאת היא גם תקופה של הזדמנות לשינוי, לתיקון. מדברים לא מעט על תיקון עולם, ויש בעולם לא מעט מה לתקן אבל אנחנו חושבים גם על התיקון שכל אחד מאתנו, יכול וצריך לעשות בתוכו, בחייו, בדלת אמותיו וכן, זה חלק ממש משמעותי בתיקון של העולם כולו.

אז אנחנו מאד מקווים שנצליח לעשות את השינויים האלו, לתקן את מה שאנחנו יכולים באורחות חיינו, האישיים וגם בתוך הארגון שלנו - כדי להצליח יחד עם עוד רבים וטובים להשפיע על מה שנעשה באזור שלנו, בישראל, ובעולם כולו.

בימים אלה אנחנו יוצאים לדרך חדשה של צימצום מחד, התחברות והתרחבות מאידך: אנחנו יוצאים למפגשים בחודש האחרון עם פעילים ואזרחים מהצפון ומכל הארץ והחיבור הזה, מרחיב ומעצים את החיונויות ואת הידיעה - שיש לנו עוד תפקיד, עוד אתגרים רבים ועצומים ושלמולם, אנחנו ממש לא לבד, אלא ביחד. אתכם.

הרבה חברים חדשים הצטרפו אלינו בשנה האחרונה, והרבה וותיקים התגייסו ותרמו בדרכים שונות וזו העת לומר לכולכם תודה. מה שעוד גילינו ממש בימים האחרונים - שעל כל תורם.ת  - בתשע"ה, היו לנו השנה שניים!!! וגם סכום התרומה הכולל הוכפל, כלומר על כל שקל שנתרם לפני שנה, מפעילים וחברים - כלומר מכם, השנה הצטבר לסכום של פי שניים. כלומר הארגון נשען יותר מאי פעם על תרומות של תושבי ישראל, במקום על תרומות של אירופאים או אמריקאים...לכן חשוב לנו לציין זאת וגם לסכם, לקראת תחילת שנת תשע"ז - שבה "יצא מתוק מעז": אמנם התקשנו מאד, בגיוס תרומות מקרנות - אבל גם הצלחנו משמעותית בגיוס תרומות מתושבי ישראל, אנחנו מקווים שבשנת תשע"ז נצליח בכך אף יותר, כי רק אתכם נוכל להתמודד מול האיומים הרבים והשונים.

אנחנו מזמינים אתכם להשיב למייל הזה, במידה ותרצו ליזום מפגש או עשיה מיוחדת השנה:

זה בדיוק הזמן לעשות זאת - כמו בכל סיום, יש גם התחלה והזדמנות לבנות תכניות וליזום תוכן ועשייה, יחד אתכם.

כ 2000 חתמו כבר על הקריאה ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדבליט בבקשה לאשר את בקשתו של יו״ר ועדת תכנון ובניה ולאפשר בחינה מחודשת בעניין הרחבת בתי הזיקוק בחיפה.

 

הצטרפו גם אתם לקמפיין המשותף. לינק לדף בעברית >>>  ובערבית >>>

 

הקמפיין הוא יוזמה משותפת של ארגון "זזים" יחד עם תושבים וארגוני הסביבה: תנועת אומ״ץ, מגמה ירוקה, אזרחים למען הסביבה והקואליציה לבריאות הציבור.

הימים הללו הם גם סיומה של תקופה ארוכה ומשמעותית בארגון - ליאורה מסיימת את תפקידה כמנהלת, ומתחילה להיות מתנדבת בארגון, לצידה של ג'מילה שתמשיך לנהל ולהוביל את העשיה.

 

ליאורה מסיימת  16.5 שנים של ניהול והובלה. זו הזדמנות להקשיב לראיון שערך עימה לפני שבוע מיכאל מירו ושודר ברשת ב' >>>

או לקרוא מאמר של אלי אשכנזי שפורסם לפני שנה >>> בכל מקרה, אנחנו לא נפרדים !!! אלא רק מציינים את סיומה של התקופה הזאת ותחילתה של אחרת!

פורום נשים בסביבה  יקיים בסוכות מפגש מיוחד לנשים שתחום עיסוקן הוא סביבה וקיימות. היוזמת והמארגנת של המפגש היא רוני בריל, אשר חברה לארגון שלנו לאחרונה וזו הזדמנות לומר לה תודה.

המפגש יעסוק באומנות ואקטיביזם בגליל, הוא יתקיים ביום חמישי 20.10.16  - פרטים נוספים והרשמה כאן >>>

 

לסיום אנחנו מבקשים מכל תומכי וחברי הארגון לעדכן אותנו כאן בפרטים, כי ...אנחנו רוצים לשמור על הקשר עמכם.

אנא הקדישו דקה כדי להרשם בפנקס החברים שלנו - כאן >>>

 שנה טובה ומבורכת לכולם, מאתנו - עו"ד ג'מילה הרדל ואכים וליאורה אמיתי

עמותת אזרחים למען הסביבה 

 
http://cfenvironment.org.il/     חפשו אותנו בפייסבוק