{{preheader}}

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

אתרנו במרשתת
מסלול סוכני-הסברה חשאיים

לכבוד

צוות סוכני-ההסברה החשאיים

שלום רב,

להלן פרטים אודות אירוע קרוב בהונגריה, במהלכו 20 מנהיגים צעירים נבחרים יעברו קורס שמטרתו להקנות כלים לחינוך לא-פורמלי בתצורה של תיאטרון האילתור. בנוסף לחוויה עצמה, מדובר בהזדמנות מצוינת לייצג את ישראל בכבוד אל מול מנהיגות חברתית מובילה.

הנושא: "אומנות-האילתור" (בתרגום חופשי).


מיקום-האירוע:
הולוקה, הונגריה.


תאריכי-האירוע:
11-17/02/17.


קבוצת-יעד:
מנהיגות צעירה בכל תחום ואנשי-מקצוע העובדים עם צעירים.


תקציר:
במהלך-האירוע המשתתפים ילמדו את "אומנות-האילתור" וירכשו מגוון כלים לבניית אמון בין השותפים בקבוצה; יצירה של גישה חיובית אל הסביבה; ספונטניות וחשיבה "מחוץ לקופסא"; פיתוח-דמויות ועוד. תכני-האירוע יעניקו למשתתפים הזדמנות להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלהם, לפתח את כישורים של הקשבה פעילה ופתרון בעיות, שיפור טכניקות, משחקים ואימונים בעבודה עם נוער ועוד רבות.

.שפה: אנגלית

השתתפות עצמית: 340 יורו למועסקים; 290 יורו לסטודנטים או למחוסרי-עבודה.


דמי-ההשתתפות מכסים -
- לינה ב UNESCO World Heritage village Hollókő;
- פנסיון מלא;
- ציוד ברמה גבוהה;
- חומר לימודי לטובת הקורס.

דמי-ההשתתפות אינם מכסים -
- עלות טיסות / נסיעות הלוך ושוב;
- ביטוח-נסיעות.

הגשת-מועמדות: ניתן להגיש מועמדות כאן עד מוצאי שבת (10/12/16).

תעודת-מעבר ("ויזה"): נושאי דרכון ישראלי פטורים מאשרת כניסה מיוחדת.
פרטים נוספים מופיעים באתר משרד-החוץ הישראלי.

לקבלת מידע נוסף:

בכל עניין נשוא אירוע זה, יש לפנות ישירות למארחים באמצעות שליחת הודעה לכתובת כאן או כאן. במקרים דחופים בלבד ניתן לפנות בהודעה כתובה אישית או באמצעות קבוצת ה-WhatsApp של המחזור שלך. אם אינך חבר בקבוצה כזאת וברצונך להצטרף, יש לפנות אליי בהודעה כתובה בלבד. מספרי הנייד: 050-720-8333.

לנוחותך, טופס קו"ח בתבנית של האיחוד האירופי ניתן למצוא באמצעות הקלקה על משבצת צבעונית זאת.
באפשרותך להצטייד כאן במידעי-הסברה עדכניים לקראת כל משימה.

שלך, כתמיד ובכל עת דבר ועניין,

אשמח אם יהיה ברצונך להצטרף לעמוד שלי!!

דוידי הרמלין - ראש-הסגל,

המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית.


* אם טרם הזמנת חברים להצטרף לעמוד שלנו בפייסבוק, ניתן להקליק כאן.

כמה תזכורות חשובות:

אין אנו עוסקים בהונאה אלא מעודדים את בוגרינו להשתלב בפעילות המתאימה עבורם ממילא, כך שיש להקפיד על מסירת פרטי-אמת בעת הגשת-המועמדות.

יחד עם זאת, כפי שאנו מדגישים תמיד, אנו מנטרים עבורכם אפשרויות לאירועים בחו"ל, במסגרתם תוכלו ליצור קשרים עם תושבי מדינות אחרות ולקדם את ההסברה הישראלית באמצעות הידע והכלים אותם הקנינו לכם במסלולי-ההכשרה כסוכני-הסברה חשאיים - לפיכך, בשום שלב אין לחשוף את הערך המוסף שבנסיעתכם!

אף על פי כן, מותר ואף רצוי לציין שאתם בוגרים (alumni) או צוערים (cadets) של המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית בישראל (International Centre for Public Diplomacy, Israel).

ההפנייה להגשת מועמדות ניתנת כשירות לסוכני-ההסברה ולצוערים; ואין אנו נושאים באחריות כלשהי לאירוע עצמו ו/או לכל עניין הקשור בו, בין במישרין ובין בעקיפין - טל"ח.

הזכאות להגיש מועמדות באמצעותנו למשימה זאת או דומות לה - שמורה לסוכנינו המוסמכים ולצוערים רשומים בלבד... מתעניינים יוכלו להגיש מועמדות למשימות דומות כאמור אך ורק לאחר שסיימו את חובותיהם הלימודיות או לאחר הירשמותם כצוערים והשתתפותם הפעילה במרבית-השיעורים במסלולם. למען הסר-ספק, כל הפנייה מטעמנו הנה אישית בלבד ואינה ניתנת להעברה - אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות לתקופה בלתי מוגבלת סוכנים או צוערים מרשימת-התפוצה להתראות על משימות בחו"ל, אם יתעורר ולו חשש שמא העבירו הלאה מידע אותו קיבלו לראשונה מאתנו, אפילו היה המידע לכשעצמו נגיש לציבור הרחב, אך לא היה ידוע להם לפני כן; או שנודע להם אודותיו, בכל דרך, לאחר הפנייתינו זאת.

נשלח לכתובת מהכתובת alumni@cpdh.international
שולח: המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית, ע"מ 03633809-3
כתובת השולח: ז'בוטינסקי 109, רמת-גן
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה