פברואר 2017 

שותף יקר,

שנת 2016 הסתיימה עם הרבה טעם טוב, ואנחנו כתמיד שמחים לשתף אותך בשינויים ובהתפתחויות:

במהלך השנה החולפת בוצעו מספר שינויים ברקע בגזרת תשתיות הענן של וובוקס. בין השינויים שודרגו מערכות הוירטואליזיה של החברה והופעלו על פי דרישה למספר לקוחות VIP שירותי ניהול מתקדמים הכוללים צוות NOC 24/7.

בגזרת כח האדם הצטרפה בתחילת השנה לצוות וובוקס מירב עיני, המאיישת עמדה נוספת במחלקת המכירות וניהול קשרי לקוחות ושותפים בחברה. מירב כבר נכנסה לעניינים ותוכל לעזור לך לקדם את שירותי הענן שאתה מספק לקהל לקוחותיך, יחד עם הצוות הטכני של החברה.

את שנת 2017 אנו פותחים עם פרוייקט דגל בתחום ה- Dynamics CRM במסגרתו הקמנו מערכת יעודית לאירועי המכביה ה-20 בענן של וובוקס. הפרוייקט כולל תשתיות וירטואליות יעודיות עבור הארגון, הטמעה מורכבת על ידי אחד משותפי Dynamics המובילים בשוק וכמובן פתרון כולל לניהול כל מערך אירועי המכביה.

לשירותך,
גיא יורש, מנהל ערוץ השותפים
ומשנכנס אדר מרבים בשמחה :)

 

גיא יורש, מנהל ערוץ השותפים

המכביה ה- 20 יוצאת לדרך

המכביה 2017 היא המכביה ה- 20 בהשתתפות למעלה מ- 9,000 ספורטאים, נחשבת לאירוע הספורט השלישי בגודלו בעולם. משחקי המכביה, המתרחשים אחת ל-4 שנים, דורשים ניהול לוגסטי מורכב ביותר.

על מנת לענות על צורך זה, נבחרה המערכת Dynamics CRM מבית מיקרוסופט לניהול כל אירועי המכביה.

את הטמעת הפתרון באתר הלקוח הובילה חברת טלדור - מהחברות המובילות בתחום, ושותפה ותיקה של וובוקס. 

להמשך קריאה לחץ כאן >>

 

 

 איך בוחרים מערכת CRM

 

איך מערכת CRM משדרגת את הפעילות השיווקית שלך? 

 

לפני זמן מה אחד מלקוחותינו שיתף אותנו בתובנה שלו, לפיה הלידים שהוא מקבל מקמפיין הפייסבוק שלו אינם איכותיים, ולכן מיהר לשחרר הנחיה להעביר את תקציב הפרסום מפייסבוק למקור אחר.

 

מאוחר יותר, בחקירה שבוצעה על ידי חברת פרומו המתמחה בנושא, התברר שבאותו חודש ערוץ הפייסבוק הכניס כמעט פי 10 מהכסף שהושקע בו!

 

כמובן שההנחיה להעברת התקציב מפייסבוק בוטלה מיד.

 

איך תקלה כזו קרתה ומה היה הפתרון? קרא כאן

 

 lock

 

 איך בוחרים מערכת CRM

אל תפספסו! הדרכת היכרות - Dynamics CRM 2016 במשרדי וובוקס 

שותף יקר,

אנו מתכבדים להזמין אותך להדרכה בלעדית ללקוחות ושותפי וובוקס, בה נציג את החידושים בגרסת ה- CRM העדכנית ביותר, נבצע הדגמות חיות ונענה על שאלות של המשתתפים בנוגע לגרסה החדשה או בנוגע למערכת ה- CRM באופן כללי.

ההשתתפות בהדרכה היא ללא תשלום, אך מותנית בהרשמה מראש!

ההדרכה תתקיים מחר! יום רביעי ה- 1.3.2017 בשעה 16:00,
במשרדי וובוקס, בן יהודה 32 ת"א קומה 10

מספר המקומות מוגבל, אנו ממליצים להקדים את ההרשמה.

 

 

 

איך בוחרים מערכת CRM

 

 

קבלו אותה - מירב עיני! 

 

הי, אני מירב, בת 31 מחולון, אני מגיעה מעולם של ניהול ושירות ומצטרפת לצוות וובוקס כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר. אחד הדברים שלמדתי מניסיוני ולקחתי לחיים זה "ללקוח לא תמיד איכפת כמה אתה באמת יודע, חשוב לו לדעת כמה איכפת לך"

 

אני מאמינה שאם ניקח את האמירה הזו וניישם אותה בפועל, התוצאות בעולם המכירות לא יאחרו להגיע, וזו למעשה הגישה שלי לעבודה בחברת וובוקס. 

 

שיהיה לכולנו בהצלחה!

 

 

 lock

 

 

 

 

וובוקס שירותי מחשוב עננים בע"מ
נייד: 052-4373622
שיחת חינם: 1800-201-801
Guy@webox.co.il