{{preheader}}

לצפיה נוחה יותר אנו ממליצים ללחוץ כאן

חום יולי כבר כאן נוכח, מכביד.. אפשר גם לראות את יולי כחודש משוחרר, שמח, סוחף, מעורר רצון למים, לחופשה...

הכול עניין של נקודת מבט. בכל רגע נתון אנו מסתכלים סביב וגם פנימה, מנתחים את מצבנו ביחס לעצמינו, לחלומותינו, לאנשים שסובבים אותנו ומרגישים שביעות רצון והצלחה...או שלא.

מכירים את ה"קול" הזה שעולה? האם אני במקום הנכון? האם כדאי לשנות עבודה או להקים לי עסק שלי?

מה עוצר אותנו בעצם? בנקודות זמן שונות בחיינו עולים כל מיני פחדים ופרדיגמות.

"פרדיגמה" הכוונה במובן של "ראיית העולם" : סידרה של התנסויות, אמונות וערכים, המשפיעים על הדרך בה היחיד תופס את המציאות ומגיב לתפיסה זו.

מסתבר שכל אותן אמונות חזקות שמושרשות בנו מהבית, מהילדות, מהסביבה מלוות אותנו גם בגילאי 40+ והן עשויות להיות גורם מעכב ואף מכשיל במציאת הייעוד שלנו ובפריצת דרך בקריירה. מעניין שאותן אמונות חוזרות על עצמן בקרב אנשים שחווים משבר או התלבטות בקריירה.

למשל: הפחד להיכשל, הפחד שהסביבה תלעג לרעיונות ולרצונות שלי, הפחד שאני סתם חולם ומדמיין שתחום מסוים מתאים לי או שאני בכלל יכול/ה להיות עצמאי/ת, הפחד מאובדן הכנסה בתקופת המעבר, הפחד להתאכזב ולאכזב, האמונה שאני לא אמור להתעסק בעצמי, שלא כולם מוכשרים ולא כולם יצליחו, האמונה שאין לי מזל, שאין לי זכות, שאני לא מסוגל...

התובנה העיקרית לפי המנטורית האמריקאית ביירון קייטי היא שכאשר אדם מאמין למחשבותיו הוא סובל, אך כשהוא מטיל בהן ספק וחוקר את טבען - הוא הופך למאושר.

מצב מאוחד של ההוויה יביא לקץ כל בלבול וסבל.

בכנס הקריירה של התחלה חדשה, אריה מליניאק עורך מעין אימון קבוצתי בשינוי תפיסתי וניתן לראות כמה קשה ותקוע יכול להיות השינוי החשיבתי ממעכב למקדם, ממפחיד למעורר תשוקה, מתקווה לשמחה.

אז מאיזו פרדיגמה הייתם רוצים להיפרד לשלום ?

אנחנו בהתחלה חדשה מלווים אנשים בתהליך שינוי או התלבטות בקריירה, במטרה לעזור לכם להגיע להצלחה ולהגשמה עצמית. אם את או אתה נמצאים בנקודת מפנה בחייכם המקצועיים, בה מתעורר בכם הצורך בשינוי אמיתי ובר קיימא – צרו איתנו קשר ובואו להכיר אותנו בכנס הקריירה הקרוב שלנו אשר יתקיים ב 12.7.2017. זו המומחיות שלנו!

מאחלת לכולנו הצלחה בהשגת המטרות שהצבנו לעצמנו.

שיהיה חודש נפלא עם פריצות דרך משמעותיות וטובות,

טלי בנדר

מנכ"לית התחלה חדשה

תודה מיוחדת לקרולין בירן...

מנהלת משאבי אנוש בכירה, על הנחיית מעגל בכנס החודשי לחברי תנופה לתוצאות בנושא ״פערים תפיסתיים בין מחפשי עבודה למגייסים וכיצד להימנע מטעויות בתהליך מציאת עבודה אחרי גיל 40״ .
 קרולין מומחית בייעוץ, הדרכה ופיתוח משאבי אנוש ונרתמה בשמחה לטובת המיזם שלנו.

אירועי יולי- אוגוסט 2017

כנס קריירה -  

כנס הקריירה של התחלה חדשה. מתי? ב-12.07.17 מכון מופ''ת (שושנה פרסיץ' 15, תל אביב, ליד גלילות). הכנס כולל הרצאות בנושא שינוי קריירה בגיל 40+. מומלץ בחום! לפרטים נוספים והבטחת מקום לחצו 

18.7 - כנס תנופה עם רועי אלבז מנכ''ל פנגו

רועי אלבז- בן 38, מנכ"ל פנגו בהרצאה למשתתפי התחלה חדשה על "התמודדות עסקית עם המהפכה הדיגיטלית של העשור האחרון".
צילום: אייל טואג

לפרטים והצטרפות 072-2424024

8.8 - הרצאה עם מעצבת התערוכות אורית יגר במסגרת "שלישי אישי"
מייסדת ומנכ"לית סטודיו יגר בע"מ, בעלת ניסיון ומוניטין רב בעיצוב והפקת תערוכות, ביתנים לאומיים וחללים מסחריים בארץ ובעולם. אורית, בוגרת המרכז לחינוך טכנולוגי חולון, HIT ובעלת תואר במדעי החינוך הטכנולוגי B.Sc.T.E החלה כ'עסק של אישה אחת' וצמחה לחברה בינלאומית. סטודיו יגר עומד היום בקו הראשון של הטרנדים, הזרמים וההשראות העולמיים בעיצוב קונספט והפקת ביתנים.

לפרטים והצטרפות 072-2424024

15.8 - כנס תנופה עם שלמה קוגן

מומחה למשאבי אנוש בהרצאה על סגנונות תקשורת.
שימש כסמנכ"ל משאבי אנוש ומינהל בחברת דואר ישראל וכסמנכ"ל משאבי אנוש בחברת סונול.

לפרטים והצטרפות 072-2424024

בואו לפגוש את הקריירה הבאה שלכם עם צוות המנחים של התחלה חדשה. נפגשים ב-12.07.17 מכון מופ''ת (שושנה פרסיץ' 15, תל אביב, ליד גלילות). הכנס כולל הרצאות בנושא שינוי קריירה בגיל 40+. וזו גם הזדמנות נהדרת להכיר את כולנו מקרוב ולפגוש את הקריירה הבאה שלכם.

רק 49 ש"ח בהרשמה מוקדמת!

לחצו לפרטים והרשמה

המומחים כותבים..

"ברגע שבו לוקחים אחריות אישית מתחיל תהליך של שליטה בתגובה, וממצב של חוסר אונים מגיעים לניצחון והגשמה. הפתרון של התחלה חדשה אפשרי בכל גיל ומתמקד באדם ובמימוש העצמי של היכולות שלו."

לחצו כאן להמשך הכתבה של אריה מליניאק ודורון ליבשטיין על התחדשות

הצלחה חדשה..

"חבר מעולם הייטק המליץ לי בחום על 'התחלה חדשה'. ראיתי את השינוי מקצה לקצה שחל בו. מאדם שהיה במשבר, הוא נהפך לאדם מלא מוטיבציה, כוח, אנרגיה ואסרטיביות.

מדור הצלחה חדשה מארח את שייקה בקלש, בן 59 מרעננה, מהנדס בקרת איכות QA ב NICE ולאחרונה גם מגשר

להמשך הכתבה לחצו כאן

כתיבה, ראיון ועריכה - שרון רביב

עמוד הפייסבוק של התחלה חדשה
נשלח לכתובת sharonr35@gmail.com מהכתובת hatchala.hadasha@gmail.com
שולח: התחלה חדשה - מיזם עסקי חברתי בע"מ
כתובת השולח: כפר נטר
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה