אוגוטס 2017 

שותף יקר,

אני אפתח את העלון בנימה מעט שונה ואחל לך ולכל שותפי וובוקס חופשה מהנה ושהיה המון כיף ועונג בחופשה עם הילדים. תהנו מזמן האיכות כמה שאפשר!

עוד מעט מסתיימת עונת הרחצה ואנחנו חוזרים לפעילות עננית שוטפת. מירב, שעובדת לצידי במחלקת המכירות ואנוכי, נשמח לעמוד לרשותכם ולקדם ביתר שאת את הפעילות השוטפת יחד איתכם, הגדלת מספר הלקוחות המשותפים וכמובן - הגדלת העמלות שלכם!

בעלון הנוכחי אנחנו שמחים להציג מוצר חדש באתר וובוקס - בעקבות קידום הפעילות של וובוקס בערוץ מערכות ה-ERP בענן – SAP B1. כמו כן נציג לכם את חברת "איניגו" - מיישם בתחום SAP מאז 2005, שמקדם עם וובוקס פעילות משותפת בתחום הנ"ל.

בהמשך העלון תמצא קישור למאמר בתחום הגיבוי שבהחלט יכול לספק תובנות על חשיבות הגיבוי ועל המענה שאתה יכולים לספק לקהל הלקוחות שלך.

לשירותך תמיד,
גיא יורש,
מנהל ערוץ השותפים

 

גיא יורש, מנהל ערוץ השותפים

מערכת SAP B1 ב- Webox Cloud

מערכת SAP B1 הינה המערכת המובילה בעולם בתחום ה-ERP, שהוטמעה אצל מליוני משתמשים ברחבי העולם. המוצר מהווה פתרון אמין ויציב לעסקים קטנים ובינוניים בשלל תחומים שונים.

המוצר מכיל מגוון רחב מאוד של מודולים ופיצ'רים לרבות הנהלת חשבונות, ניהול מלאי, ריצפת יצור, ניהול קשרי לקוחות (CRM) ועוד. פתרון מסוג זה מיועד לספק ניהול מתקדם של תהליכי רכש, ניהול שרשרת אספקה, כלים פיננסים וכמובן מגוון רחב של דוחות.

הפתרונות הענן של וובוקס במודל SaaS (תוכנה כשירות) יספקו לך רוגע ושקט נפשי בכל הנוגע לגיבוי, שירות והמשכיות עסקית.

 

 

 איך בוחרים מערכת CRM

 

נעים להכיר - 'איניגו' מיישם SAP B1 

חברת "איניגו" הוקמה בשנת 2011 על ידי מנכ"ל החברה מר יוני אפשטיין. החברה מונה מספר עובדים בתחום היישום ופיתוח של פתרונות על בסיס מערכת ה-ERP של חברת SAP B1.

חברת "איניגו" הינה שותף SAP Open Ecosystem, עם ניסיון מצטבר של מעל 25 שנה על הפטלפרומה, ובעלת יכולת לספק מענה מלא ללקוחות SOHO & SMB.

חזון החברה המשיק באופן מלא עם האידיאולוגיה של חברת וובוקס המתבטא במקצועיות, אמינות והגישה חיובית למטרת עליה לאוויר עם מערכת המספקת את המענה שהוצג בתחילת התהליך, ועד לעבודה שוטפת של כל משתמשי הארגון.

שיתוף הפעולה בין חברת "וובוקס" לחברת "איניגו" מיועד לספק מענה עבור הלקוח הסופי, כאשר תשתיות הענן של וובוקס מספקות ללקוח פתרון מלא עם פלטפורמה עננית הכוללת רישוי, תשתיות וירטואליות, גיבויים וכמובן תמיכה טכנית על שירותי הענן.

במקביל, חברת "איניגו" מספקת ללקוח את כל צרכי התאמת המערכת לצרכי הארגון הכוללים אפיון, יישום, הסבת נתונים, הדרכה וכמובן תמיכה שוטפת בהתאם לצרכי הלקוח.

תמהיל העבודה בין השניים מהווה פתרון אינטגרלי ללקוחות קצה מרוצים ולאורך כל התהליכי ההטמעה וכן בעבודה השוטפת לאורך השנים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לגיא יורש - guy@webox.co.il

 lock

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איך בוחרים מערכת CRM

כך תמכרו גיבוי בענן בהצלחה

מניסיון בעבודה עם עשרות ומאות לקוחות אנו יודעים שגיבוי הוא שירות חיוני היום בכל בית עסק. מהניסיון הרב שצברנו בהטמעה של פתרונות גיבוי בענן ללקוחות עסקיים, מצאנו כמה נקודות חשובות התורמות להצלחת תהליך המכירה:

1. איפיון הנתיבים והמידע הקריטי של הלקוח (הנהלת חשבונות, ממסדי נתונים ותיקיות מסמכים קריטים)

2. התנסות בשירות באמצעות גרסת טרייל (אותה ניתן להוריד בקישור הבא)

3. מימוש הגיבוי והמחשה ללקוח שהגיבוי רץ ועובד באופן תקין ומתזומן

4. סגירת העסקה!

לקריאת המאמר המלא לחץ כאן>>

להורדת גרסת ניסיון לחץ כאן>>

 

איך בוחרים מערכת CRM

 

 

 

 

וובוקס שירותי מחשוב עננים בע"מ
נייד: 052-4373622
שיחת חינם: 1800-201-801
Guy@webox.co.il