{{preheader}}

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

Newsletter

September 2017

FBC משיקה את BIP

FBC מכריזה על מוצר חדש: BIP (או Business Intelligence on Priority) ליצירת אינטגרציה בין כלי ה-BI המובילים כיום בשוק העסקי לבין ה-Priority, בתמחור אטרקטיבי המנגיש את תחום ה-BI לחברות וארגונים שעד עתה נרתעו מכך בשל עלויות כספיות גבוהות

בכנס הלקוחות השנתי של Priority הכריזה FBC על השקת ה-BIP, מוצר חדש שמטרתו הינה יצירת אינטגרציה בין כלי BI מובילים לבין מערכת ה-Priority, כאשר השימוש ב-BIP מעניק לחברות וארגונים יתרונות משמעותיים כגון מתן מענה לסוגיות ניהוליות ועסקיות בזמן אמת בכל העולמות, שיפור יכולתם של מנהלים ובעלי תפקידים בארגון לקבל החלטות מבוססות נתונים, חסכון ניכר במשאבי ניהול תוך התמקדות במשמעות המידע המתקבל וכן שליפה והצלבת מספר בסיסי נתונים.

ההצגה הויזואלית של הנתונים באמצעות כלי זה, מאפשרת ניתוח מהיר ומעמיק של נתונים תוך ביצוע סימולציות המאפשרות חיזוי מציאות וכן קבלת התראות על פי התקיימותם של תרחישים וגמישות לשינויים במערכת המידע הארגונית.

חסם המחיר שעד עתה מנע ממנהלים רבים להכנס לתחום אנליזת הנתונים באמצעות BI יתפוגג בזכות ה-BIP ויאפשר לחברות לרכוש פתרונות אלו בכלים הטובים ביותר בעלויות חודשיות נמוכות.

להרשמה ליום עיון ופגישה עם האנליסטים של FBC, צרו עמנו קשר: 03-9311166 / matan@fbc.co.il

FBC חונכת עמוד Linkedin חדש!

ומזמינה אתכם לבקר ולקבל עדכונים שוטפים על פעילות החברה, פרויקטים ייחודיים, טכנולוגיות ומוצרים חדשים אותם החברה מציעה ללקוחות מערכת Priority

לעמוד החדש >>>

ממשקים לאתרי סחר

FBC צברה ניסיון רב במתן פתרונות לממשקי Online מול אתרי סחר, המאפשרים ניהול פעילות סחר באינטרנט בכלי ה-Priority המוכרים, באופן ישיר ובאוטומטציה של תהליכי המסחר ב-Priority

למידע נוסף >>>

הכירו את לקוחות FBC

אנו שמחים להציג בפניכם שני סיפורי לקוח נבחרים, בפרויקטים ייחודיים ובולטים אותם מובילה FBC:

פלד הספקה טכנית

חברת "פלד הספקה טכנית" עוסקת ביבוא והפצה בתחום ההספקה הטכנית מזה כ-65 שנה, ומשווקת ומשרתת את כל המוצרים שברשותה בחנויות המובחרות ברחבי הארץ.

במסגרת הפרויקט אותו הובילה FBC, הוטמעה ויושמה מערכת Priority הכוללת כספים, רכש, ניהול מלאי, רכוש קבוע, תקציב, שירות ועוד. כמו-כן כלל הפרויקט גם הטמעה של מערכת מכירות, מסופונים לאנשי המכירות בשטח, WMS מלא וכן מערכת BI ענפה לניתוח נתונים וקבלת החלטות בתחומי הכספים, המכירות, הרכש ועוד.

לצפייה בסרטון על הפרויקט - לחצו כאן >>>

מלט הר טוב

"מלט הר טוב" (לשעבר נשר) הינה מפעל יצרני מהמובילים כיום בישראל, בעל כושר ייצור של כ-850,000 טון מלט בשנה, המיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בשוק.

במסגרת הפרויקט אותו הובילה FBC, הוטמעה מערכת Priorty הכוללת מודול ייצור, כספים, רכש, מלאי ועוד. המערכת שפותחה עבור מלט הר טוב מובססת על Priority המחוברת לבקרי הייצור הרציף, מערכת ממשקים למערכות שקילה, תחזוקה ובקרה וכן למערכות התפעול השונות במפעל וכן ממשקים למערכות הפצה ושינוע אל מול מערך הובלה חיצוני.

לצפייה בסרטון על הפרויקט - לחצו כאן >>>

FBC Priority College

עם תחילתה של השנה החדשה, מכללת FBC ממשיכה את תנופת ההצלחה עם מחזורי לימוד חדשים של קורסי היישום והתכנות עבור מערכת Priority  וכן פתיחתו של מחזור נוסף של קורס יישום (מספר 12!) בנובמבר 2017

במהלכה של שנת 2017, נפתחו לא פחות מארבעה מחזורים חדשים של קורס הדגל של המכללה - קורס יישום וניהול פרויקטים במערכת Priority. הצלחתה של המכללה נובעת הן מהביקוש והעלייה המתמדת של תפוצת ה-Priority בקרב עסקים וארגונים בישראל ובעולם, והן מאיכותה של ההכשרה במכללה הפותחת בפני בוגרי ובוגרות הקורסים אפשרויות לקריירה במסגרת לקוחות FBC ומגוון חברות העובדות עם מערכת ה-Priority ואף אפשרות להשתלב באחת ממחלקות FBC במסגרת תפקידי יישום, ניהול פרויקטים ותכנות.

המכללה בולטת וייחודית במספר פרמטרים וביניהם: עושר ועומק התכנים המוצעים במסגרת הקורסים הנלמדים במכללה, היקף החומר הנלמד המאזן בין מתן כלים להבנה והתמקצעות מתמשכת במערכת הפריוריטי לבין ליווי והדרכת הפרטים הקטנים המקנים לסטודנטים יכולת התמודדות מיד עם סיום הקורס. מדריכי הקורס, המגיעים מן "השטח" מביאים עימם ניסיון רב ועתיר שנים המעניק לסטודנטים ולבוגרים ערך מוסף כבר ביומם הראשון כבוגרים.

לפרטים נוספים על המכללה ורישום לקורסים >>>

FBC במקום הראשון בגיוס לקוחות חדשים!

במסגרת כנס השותפים השנתי של חברת פריוריטי סופטוור, יצרנית ומפתחת תוכנת הפריוריטי, שנערך ב-20.02.2017, הוכתרה FBC כשותף העסקי שגייס את כמות הלקוחות החדשים הגבוהה ביותר לשנת 2016.

הזכייה בקטגוריית גיוס הלקוחות מעידה על המשך התנופה העסקית של חברת FBC הן מבחינת היקף העסקאות החדשות בשוק הפריוריטי והן מבחינת היכולות ומכלול המוצרים והפתרונות העסקיים אותם היא מעניקה ללקוחותיה החדשים והותיקים כאחד.

במהלך השנה החולפת שמה FBC דגש רב על פיתוח מוצרים חדשים ושיפור מוצרים קיימים לטובת מתן פתרונות מלאים ומקיפים ללקוחותיה תוך הקפדה על מתן שירות ותמיכה יעילים ואיכותיים.

FBC - For Better Cloud

חברת FBC מספקת ללקוחותיה שירותי אירוח ומחשוב ענן לגרסאות ה-Web של מערכת Priority.

עבור הלקוח, לשירותי הענן (Cloud Computing) ישנם יתרונות ברורים על פני שימוש בשרת מקומי, הן בהיבט הפיננסי הבא לידי ביטוי בחסכון בעלויות של רכישת חומרה, רישוי נלווה ושכירת שירותי IT נפרדים, והן בהיבט של השקט הנפשי ומתן שירותי תחזוקה תחת קורת גג אחת בדומה לשירותי one stop shop.

למידע נוסף על ה-Better Cloud של FBC לחצו כאן >>>

גרסה 18 של Priority כבר כאן!

Priority השיקה במרץ האחרון את גרסה 18 של התוכנה. גרסה זו כוללת שיפורים במודולים שונים וביניהם מודול נוכחות, כספים, מערכת ניהול מחסן (WMS), מודולי שטח אחרים - מכירות, רכש ומלאי, שירות לקוחות, תכנות ותחזוקת המערכת ועוד.

עוד הוצג לראשונה היישום החדש: מחולל האפליקציות, כלי שניתן באמצעותו לייצר אפליקציה בכמה דקות בלבד ללא צורך או ידע בתכנות ומאפשר לעבוד עם Priority בטלפונים חכמים. כמו-כן הוצג בגרסה זו כלי תכנות חדשני - WEB SDK - עבור משתמשים המעוניינים למנף יכולות נוספות ולהטמיע רכיבים חיצוניים ומאפשר למפתחים לערוך קוד בהתאם לצרכים של הארגון.

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם שירות הלקוחות של FBC ולקבל מידע מפורט ומלא על חידושי הגרסה והצעה מותאמת לביצוע השדרוג לגרסה העדכנית ביותר של Priority.

להצעת שדרוג לחצו כאן >>>

FBC Technology Ltd

www.fbcerp.co.il

+972-3-9311166

נשלח לכתובת matan@fbc.co.il מהכתובת fbc@fbc.co.il
שולח: FBC
כתובת השולח: אורלוב 77 פתח תקווה
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה