{{preheader}}

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

זה שלנו ובשבילנו - זה הזמן לחדש!

ברוח עושים בכוחותנו, כי כל המשאבים אצלנו , בואו נבחן את הרעיון בין שווים... בסקר האחרון שערכנו היה מענה גורף לקיום כנס שנתי, וחשבנו, למה שרק אנחנו נקבע אייך זה יראה? הרי לכל אחד מכם ומכן יש מה להגיד בנושא, למה שלא תיהיו שותפים לעיצוב של הכנס? אבל אז עלתה השאלה אייך עושים את זה?

חקירה על תהליכי עבודה רבי משתתפים העלתה את הרעיון של "מרחב פתוח", שיח רב משתתפים שוויוני ומאפשר. יש לנו יחסית מעט הזדמנויות לשוחח על הדברים החשובים לנו באמת בשדה הקהילתי, וזו הזדמנות כזו. מה באמת חשוב לנו, מהו התוכן שנרצה שיהיה, מהו התהליך והחוויה אותם נרצה לעבור בכנס שכזה. על השאלות האלה נשוחח ונבנה תוכנית.

אם אתם מעוניינים לקחת חלק ולהשפיע, באמת להיות מעורבים, בואו למפגש הראשון לעיצוכ כנס 2018. המפגש יתקיים בלשכה ביום 1.1.2018 שעה 16:00.

להרשמה למפגש:  

ברוח עושים בכוחותנו, כי כל המשאבים אצלנו , בואו נבחן את הרעיון בין שווים... בסקר האחרון שערכנו היה מענה גורף לקיום כנס שנתי, וחשבנו, למה שרק אנחנו נקבע אייך זה יראה? הרי לכל אחד מכם ומכן יש מה להגיד בנושא, למה שלא תיהיו שותפים לעיצוב של הכנס? אבל אז עלתה השאלה אייך עושים את זה?

חקירה על תהליכי עבודה רבי משתתפים העלתה את הרעיון של "מרחב פתוח", שיח רב משתתפים שוויוני ומאפשר. יש לנו יחסית מעט הזדמנויות לשוחח על הדברים החשובים לנו באמת בשדה הקהילתי, וזו הזדמנות כזו. מה באמת חשוב לנו, מהו התוכן שנרצה שיהיה, מהו התהליך והחוויה אותם נרצה לעבור בכנס שכזה. על השאלות האלה נשוחח ונבנה תוכנית.

אם אתם מעוניינים לקחת חלק ולהשפיע, באמת להיות מעורבים, בואו למפגש הראשון לעיצוכ כנס 2018. המפגש יתקיים בלשכה ביום 1.1.2018 שעה 16:00.

להרשמה למפגש:  

דווקא עכשיו, בתקופת חידוש החברות המוקדמת ללשכה, אנו בוחרות לשתף פוסט של מאמן וחבר לשכה חדש המאפשר לנו הצצה נדירה על הלך הרוח של דור המאמנים הצעיר, המעצים את הצורך בשמירה על לשכה חזקה שהיא המרחב והבית ללמידה והתפתחות של כולנו.

הנה הפוסט של כפיר :

"הלשכה היא סתם חותם גומי ; הלשכה לא עושה כלום ; הלשכה לא רלוונטית לגבי ; לא יוצא לי מזה כלום ! ; פעם אחרת ". אלו הם התגובות השכיחות בקרב סטודנטים ומאמנים מתחילים בשיחות שערכתי לגבי הצטרפות ללשכה.
שלום, שמי כפיר יחזקאל ואני מאמן מתחיל (ccil) , במפגש הראשון שלי עם הלשכה לקח לי בדיוק 5 דק' להבין ולהרגיש שהגעתי לבית המקצועי שלי. לאותן 5 דק' קדמו שבועיים של היסוסים וחוסר ידע, כך שיכולתי להבין מאיפה המשפטים של חבריי ועמיתיי מגיעים.


החלטתי להרים את הכפפה ולצלול לפרויקט של קרוב מאמנים וסטודנטים ללשכה, בשביל להרחיב ולהגדיל את הבית המקצועי של האימון בישראל - כסטנדרט של מקצועיות ואתיקה. בסדרת אימיילים שנכתבת בימים אלו במטרה להציג את הלשכה, פועלה, וקרוב אל הקהילה המדהימה (כן כן ..אנחנו) - אני צריך את עזרתכם.
אני מבקש מכם לשתף באותנטיות מניסיונכם ומנקודת מבטכם ידע ושאר חוויות, על כל מה שתבחרו לענות אנא עשו זאת מכל הלב ובאוטנטיות כך שדבריכם יעברו את מחסום הדיו האלקטרונית ישר לליבם ולשיכלם הישר.


בואו נצרף עוד מאמנים לבית המקצועי שלנו ונרוויח להרים את הסטנדרט המקצועי ולתמוך במקצוע הנהדר והמספק הזה".

כדי לעזור לכפיר בפרוייקט החשוב הזה אנא השיבו בפייסבוק בקבוצת "חברי לשכת המאמנים" לפוסט של כפיר.

שימו לב! החלה ההרשמה לשנת 2018

 זה שלנו ובשבילנו, זה זמן לחדש את החברות ללשכה לשנתיים

2018-2019 בהרשמה מוקדמת

️ נהנים ממחירי הרשמה מוקדמת וחוסכים.
️ מקבלים כבר בתחילת השנה תעודת מאמן בעיצוב חדש לשנת 2018.
️ לנרשמים הראשונים לתשלום דו שנתי הטבה מיוחדת! אופציה לשכירות

אולם הלשכה לחצי יום לכל פעילות סדנאית. לחצו על הקישור ובצעו בקלות את הרישום.

סטודנטים מבתי ספר מוכרי לשכה, המקום שלכם איתנו!

ובנוסף, סטודנטים מבתי ספר מוכרי לשכה נהנים מחברות בלשכת המאמנים לכל שנת 2018 חינם. אם אתם מכירים את "הצעירים" שטרם נרשמו ספרו להם או  הפנו אותם לכאן 

 

קשת רחבה של סדנאות והדגמות אימון, ללמוד מהטובים ביותר

סדנת חוסן אישי   11.12.17 גם בזום לחברים הרחוקים

לאור הביקוש והעניין הרב במפגש, פתחנו לחברנו בצפון, בדרום, בירושלים ולכל אלו שלא יצליחו להגיע את ההרצאה לצפייה מהמחשב בבית באמצעות הזום, בלינק.

את המפגש הזה אתם לא רוצים להפסיד!!

עדי כהן לוי מייסדת עמותת "דרייב" פותחת בפננו את התשתית המחקרית של הפעילות הענפה המבצעת כיום עמותת "דרייב" בנושא חוסן אישי בגופים רבים ומרכזיים.

היא תענה על השאלה כיצד מחקר איכותני ויישומי שהחל בתצפיות, גדל והפך לארגון מוביל, לתפיסה, לאפליקציה ולשיטה מוכחת שהיום מלמדים באקדמיה, בעשרות בתי ספר, ביחידות מגוונות בצה"ל ובגופים ממשלתיים, עסקיים וביטחוניים.

לצד תובנות המרכזיות מהמחקר וערך מוסף לתפקידנו כמאמנים,

יוצג תהליך העבודה והפיתוח ממחקר לאפליקציה עכשווית. הרשמו עכשיו לחצו כאן  .

סדנת אושר, הנאה והנעה - הסודות של המוטיבציה 22.12

כמאמנים, אנו שואלים לא פעם, איך נוכל לעזור למתאמנים שלנו ליצור שינוי מהיר וישים בדרך אפקטיבית. במחקר מקיף שנערך בקרב 850 אלף איש, נבדק מה מניע אנשים לפעול - מהן המוטיבציות שלהם. בעקבות המחקר ותוצאותיו נבנה כלי מדעי חדשני - "מזהה המוטיבציות"., המאפשר למשתמשים בו ליצור מפה של גורמי ההנעה האישיים, ומתודה המספקת אסטרטגיות וטקטיקות פשוטות אך בעלות עוצמה לשימוש מכוון במוטיבציות להשגת תוצאות והנאה. מנהלי חברת קונאקשן בעלת "מזהה המוטיבציות" מגיעים ללשכה לסדנה מיוחדת למאמנים שתאשפר הכרות עם הכלי ואפשרויות השימוש בו בתהליכי אימון.

המפגש יתקיים ב 22.12.2017 יום שישי בבוקר. מהרו להרשם. להרשמה לסדנה

לקריאת המאמר המלא

הדגמת אימון "השונות בין שיטה לשיטה" בהנחיית ציפור מייזליק 1.1.2018

 

כיצד ניתן לפעול בצורה מיטבית במצבים של משבר, תקיעות וחוסר ידיעה? כיצד ננהל בבהירות מרחב שמטרתו היא הפקת תוצאות בחוץ, אך מירב העבודה שלו הוא בהתבוננות פנימה? איך נייצר יחסים מעצימים שיש בהם חופש ורשות לחוות ולהיות בתוך מציאות שיש בה אילוצים? הדגמת מודל אימון מקורי המאפשר לנו וללקוחותינו לצאת לפעולה מיטיבה גם בזמנים קשים.

ציפור מייזליק, MCC ומנטורית בכירה. אלכימאית, מאמנת תודעתית לבעלי מקצועות חופשיים, מורה, מנחה סדנאות וקורסים, דוברת TEDx. בעלת ניסיון של למעלה מ-16 שנה בליווי יזמים,, בעלי מקצועות חופשיים ועסקים להצלחה אישית, עסקית וכלכלית.

 

להרשמה להדגמת אימון עם ציפור מייזליק

הדגמת אימון בהנחיית יאיר בר לב בי"ס לאימון מכללת רידמן           4.2.2018

מפגש אימון חוויתי בבית לשכת המאמנים!

לעולם האימון פנים רבות, אחד הכלים המופלאים והעצמתים ביותר הוא האימון החוויתי, לכולנו ברור שיש דברים שאפשר ללמוד רק דרך התנסות וחוויה, ברור לנו שלא ניתן ללמוד שחיה או נהיגה רק באמצעות הרצאה או שיחה אישית, טובה ככל שתהיה, באותה מידה שמחה, העזה, יצירתיות, הנאה ניתן לימוד באמת רק דרך התנסות וחוויה, איך מביאים את החוויה אל תוך חדר האימון האישי והקבוצתי, מפגש חוויתי שמעניק למושג אימון עומק רגשי ורב עצמה.
כשתכנסו לחדר שמתרחש בו אימון חוויתי תפגשו בני אדם במגוון רחב של החוויה האנושית, צוחקים, בוכים, משתטים, רוקדים, מעודדים, פורצים גבולות, ובעיקר עפים על עצמם ועל החיים.

את המפגש ינחה יאיר בר לב, מאמן בכיר מפתח ומוביל מודל האימון "אפקט הפרפר"
וכיום ראש המסלול לאימון הוליסטי במכללת רידמן.

 

להרשמה להדגמת אימון עם יאיר בר לב

הדגמת אימון בהנחיית אורן מניקס בי"ס לאימון התדר           7.3.2018


מפגש ההדגמה יערך ע"י אורן מניקס מנחה מוביל מבית ספר "התדר". שיטת האימון הנילמדת בתדר הינה אימון רגשי הנעזר בתהליך אבחון עמוק ומדוייק החוקר את המהות הפנימית המולדת (התדר)​.
בהדגמת האימון תתאפשר הצצה לתהליך אימוני המשלב גישה שונה הנעזרת גם בחוש הריח (נשמע הזוי? מצויין!) וכלים נוספים. שיטת אימון רגשי המאפשרת לחוות תהליך המוביל לשינויים מפעימים". הצטרפו להדגמת האימון בהרשמה  להרשמה להדגמת אימון עם אורן מינקס

 למה אתיקה בכלל?

מהי אתיקה ואייך היא יכולה לעזור לי כמאמן בתהליך העבודה שלי. אלו שיקולים מחדדת האתיקה לגבי התהליך האימוני?
התמקצעות מחייבת התעדכנות והתבוננות עצמית מעמיקה, לשם כך אנו מקיימים סדנאות אתיקה. משובים על הסדנאות שהיו, מצביעים על כך שכל מי שעבר את הסדנה נתרם משמעותית להמשך עבודתו כמאמן מקצועי.
למה תחשפו בסדנה:
מקומה וחשיבותה של האתיקה בהיבט המקצועי המשפטי והציבורי, תהליכי הטמעת אתיקה בפעילות האימון, מנגנוני תמך אימוניים בתחום האתיקה, חיזוק הערכים והחזון דרך כלי האתיקה, יידע וכלים המסייעים בסיטואציות לא פשוטות באימון, סימולציה ותאורי מקרה לחידוד המצפן ותהליכי קבלת החלטות.
אנו מקפידים שכל החברים יעברו סדנת אתיקה אחת לתקופה על מנת לשמר את החדות המקצועית, ולעמוד במחויבות שיש לחברי לשכת המאמנים לסטנדרט מקצועי ואתי .
כדי לקחת חלק בתהליך שינוי זה אנו מזמינים אותך להרשם ולהגיע לסדנה.
הרשמה לסדנת אתיקה ב 4.2.2018 

יש לכם מחקר באימון?

לשכת המאמנים מסייעת למחקר, ורוצה לקדם מחקרים אקדמאים בתחום האימון.
מאמנים חברי לשכה, החוקרים את תחום האימון במסגרת אקדמית, מוזמנים לפנות עם בקשה לסיוע.
הבקשה יכולה לכלול סיוע כספי, סיוע בגישה למאמרים, שיתוף מאמנים במחקר, גישה לנחקרים או כל סיוע אחר. לשכת המאמנים תבחן את הבקשה ותעשה כמיטב יכולתה לסייע.
את הבקשות יש לשלוח לסגלית פינקלשטיין - יו"ר ועדת המחקר והאקדמיה sigalit.finkelstein@gmail.com

מחקר

מדור פרסומי

רוצים להתמקצע באחת הנישות החמות היום? הצטרפו לקורס התמחות במערכות יחסים!

להוביל ולקדם אנשים לעבר שביעות רצון מרבית ממערכות היחסים בחייהם, לחזק מערכות יחסים קיימות ולבנות מערכות יחסים חדשות ממקום של היכרות ואהבה עצמית. מזמינים אתכם, מאמנות ומאמנים להגדיל את ארגז הכלים לשכם ולגעת ביותר אנשים.

 נפתח עכשיו בחיפה, תל אביב ורחובות!

לפרטים לחצו כאן >> קורס התמחות במערכות יחסים.

 

ניוזלטר זה נשלח אליך  ומוגש לך כסיכום לפעילות הענפה המתקיימת בלשכה, חומרי העשרה, הודעות פרסומיות בתחום ועוד.. חברות בלשכת המאמנים היא תמיכה בחיזוק מקצוע האימון.

טלפון: 077-3218050 לחץ כאן לכניסה לאתר

נשלח לכתובת ilcc@ilcc.org.il מהכתובת ilcc@ilcc.org.il
שולח: לשכת המאמנים בישראל
כתובת השולח: ת.ד 12132 הרצליה פיתוח 4673315
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה