{{preheader}}

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

  ניוזלטר מס' 11
תל"ם - כחול לבן
עדכון שבועי - כל שבוע

היום אני פונה אליכם, החבר'ה הצעירים, אתם שחונכתם על אהבת ארץ ישראל, על ערכים של רעות, ושיוויון, שלקחתם חלק בחובת השירות ותרמתם בכך לשמירה על בטחון ישראל. לכם אני דואג.
לכם, שמוכנים להמשיך ולקחת אחריות למען מדינת ישראל, אנחנו מחויבים!!!
לכן, תמצאו בתוכניות של 'כחול לבן' את מה שאנחנו לעשות בתחום החינוך, למשל: לקיחת אחריות של משרד החינוך על חינוך ילדינו מלידה ועד בכלל, חינוך חינם מלידה ועד תואר ראשון, יום לימודים ארוך, שידרוג מעמד המורה, ועוד. אנחנו מבינים את חשיבות החינוך. אנחנו מבינים את חשיבות הקלת הנטל הכלכלי, בתחילת דרככם כזוג צעיר, שהחל להתפרנס. לכן, חשוב לנו להוריד מכם את ההוצאה על חינוך, ולאפשר לכם, שני בני הזוג, לפרנס.

בשבעה עשר לספטמבר יש לכם הזדמנות להחזיר את ישראל לשפיות. הבחירות הקרובות הן הזדמנות לשינוי, הזדמנות לבחור במה שטוב לעתידנו, עתיד ילדינו ונכדינו. אלה בחירות של שעת חירום!
אלה בחירות של תקווה!
הירשמו עכשיו! קבלו ממני באופן אישי עדכונים על כנסים ופעילויות באזורימגוריכם. צאו, השפיעו, עשו מעשה, בחרו באחריות ונביא יחד בשורה של מנהיגות אחראית למדינת ישראל.

להרשמה!

www.telem-il.org

אז מה היה לנו השבוע?
מזווית הראיה של בוגי

 

<< ממשלת אחדות לאומית >>

כחול לבן היא רשימה פלורליסטית, שיש בה ח״כים דתיים (גם חרדית), שומרי מסורת (גם ברביעיה) ולא דתיים. מאחר והמפלגות הדתיות החליטו להעדיף לתת חסינות לנתניהו, ואנחנו דוגלים בממשלת אחדות, אנחנו נשאף להקמת ממשלה בהובלתנו, ונקרא לליכוד להצטרף אלינו. איננו פוסלים מפלגות דתיות, כשותפות ע״פקווי היסוד שלנו, אך אנחנו מתנגדים לחסינות, סחטנות וקיצוניות. ״ממשלה חילונית...״, היא תיאור המצב כתוצאה של מצב פוליטי, ולא בחירה או אידיאולוגיה. במילים אחרות: נתניהו ״קנה״ את המפלגות הדתיות לטובת חסינותו, וזו התוצאה.
הבסיס לקואליציה הוא 70 מנדטים של כחול לבן והליכוד שהיו בבחירות הקודמות ומייצגים את עם ישראל. לליכוד כנראה אין בעיה עם המצע שלנו, לישראל ביתנו אין בעיה עם המצע שלנו. אם החרדים ירצו להצטרף אלינו הם זה יהיה כפוף לקווי היסוד שלנו. אני לא פוסל אף אחד".

לצפייה בסרטון

 

<< מלחמת ביבי בתקשורת פרק 1 - "החרם על ערוץ 12" >>

תראו לאן הידרדרנו. נתניהו תוקף עיתונאים (את הכתב המשפטי של ערוץ 12, גיא פלג, המציג עדויות מכתב האישום), וקורא להחרמת ערוץ טלוויזיה. נתניהו נסחט על ידי הסמוטריצ׳יםוהפייגלינים, והכל נעשה למען החסינות והבריחה מספסל הנאשמים. הפכנו לטורקיה!
מי שרוצה שינוי חייב להצביע 'כחול לבן' בראשות בני גנץ.

לצפייה בסרטון

 

<< מלחמת ביבי בתקשורת פרק 2 - התערבות בשוק התקשורת >>

אנחנו מקבלים,שוב ושוב,עדויות נוספות למלחמה הנואשת של נתניהו בתקשורת החופשית, בגלל הסתבכויותיו. בהקלטות שנחשפות עולה תמונה מדאיגה שמעידה על התערבות בוטה של נתניהו לטובת ערוץ 20 ונגד מועצת הכבלים והלוויין. אנחנו עדים לרמיסת שלטון החוק, כדי להימלט מספסל הנאשמים.מדינה מתוקנת צריכה תקשורת חופשית, והמחוקק אף הבטיח זאת באמצעות חוקים. אך ראש הממשלה, שהיה שר התקשורת עד שהיועץ המשפטי דרש ממנו למנות מישהו אחר, עושה בתקשורת כבשלו.

לצפייה בסרטון

 

<< נגביל בחוק את כהונת רוה"מ ל- 8 שנים בלבד! >>

איפה עובר הגבול בין מדינה יהודית להדתה? כששואלים אותי מה הזהות שלי אני אומר:"קודם יהודי, אחר כך ציוני ואז ישראלי". אני חונכתי כיהודי, מחנך כיהודי.

מנהיגות צריכה חזון, אתוס, לדעת לאן להוביל את המדינה, ולנווט לפי מצפן. משהו השתבש בסדר העדיפויות של נתניהו. ולכן היום אנחנו אומרים - כהונת ראה״מ תוגבל ל-8 שנים! כשהמים לא זורמים, הם הופכים לביצה. עכירות המים באה לידי ביטוי בשחיתות, בהסתאבות, בהתנהגות הנובעת משיכרון הכח, וממניעים שאינם לטובת המדינה.

לצפיה בסרטון

<< ביבי - בטחון זה לא לרוץ לספר לחבר'ה >>

אין סיבה ביטחונית לוויתור על ״מדיניות העמימות״. לקיחת אחריות - משמעותה ״לתקוע אצבע בעין״ לאויב ולהניע אותו לתגובה. אחרי התנהלות כה אחראית ומוצלחת של צה"ל, אל מול האויב מצפון בתחילת השבוע, אסור לנו "לפטפט" ולפגוע ביכולות המודיעיניות וההתקפיות של צה"ל.

אין שום רווח ביטחוני בכך, אלא רווח פוליטי של נתניהו, שמנסה למלט את עצמו מספסל הנאשמים, לנוכח הסתבכויותיו.

להאזנה לראיון

 

<< בהצלחה לכל תלמידי ישראל! >>

ילדי מדינת ישראל צעדו השבוע לבתי הספר והגנים, עם פתיחת שנת הלימודים וכולנו התרגשנו יחד איתם.

אני רוצה לאחל לתלמידים, למורים ולצוותים החינוכיים, להורים ובייחוד לילדי כיתה א' הנרגשים - בהצלחה!

חייבים להחליף את שלטון נתניהו!

 

ושנדע ימים טובים יותר!


אז למה כחול לבן...
הח"כים שלנו ישכנעו אתכם!

חה"כ משה (בוגי) יעלון

צריך לבחור "כחול לבן" כי האיום הפנימי, המגיע מקרביה של החברה הישראלית, הוא האיום המהותי ביותר על עתידנו כחברה דמוקרטית, צודקת ושוחרת שלום. רק 'כחול לבן' תאחה את השיסוי והפילוג בעם.


חה"כ יועז הנדל

צריך לבחור 'כחול לבן'כי אנחנו הבית היחידי לימין הממלכתי ולכל מי שרואה בטוהר מידות ובממלכתיות כערכים מרכזיים למדינת ישראל!


חה"כ צביקה האוזר

צריך לבחור 'כחול לבן' כי זו המפלגה היחידה שמתייחסת לכל נקודות הליבה בחברה הישראלית. השלום כאינטרס לאומי, שמירה על ירושלים מאוחדת, שמירה על בקעת הירדן בשליטה ישראלית מלאה, פיתוח גושי ההתיישבות והליכה למשאל עם בכל הזדמנות מדינית, אם תיווצר כזו.


חה"כ אורלי פרומן

צריך לבחור ב"כחול לבן" כי:

  • רק כחול לבן תיקח אחריות על הגיל הרך ותקדם חינוך ציבורי חינם ומפוקח מגיל לידה ועד גיל שלוש.
  • רק כחול לבן תקדם תוכניות ארוכות טווח בכל תחומי החיים כדי לשפר את איכות חייהם של אזרחי ישראל.
  • רק כחול לבן תפעל נגד אפליה בשכר לנשים ושילובן בתפקידים בכירים בחברה הישראלית.
  • רק כחול לבן מציעה לאזרחי ישראל הנהגה איכותית, ישרה, רעננה ומקצועית!

חה"כ גדי יברקן

צריך לבחור 'כחול לבן', כי זו המפלגה היחידה שמשלבת בתוכה את כל עם ישראל! בלי פילוג או שיסוי איש ברעהו.


להחזיר את המדינה לתלם
כחול לבן לשלטון!
בכל שבוע נציג נושא אחר מתוך המצע המשותף של כחול לבן
 

צעירים וסטודנטים

כחול-לבן תעמיד את דור העתיד של ישראל במרכז סדר העדיפויות הלאומי ותקדם שוויון הזדמנויות מלא לכל צעירה וצעיר בישראל,ובעיקר לדור הצעיר בפריפריה. זהו דור מוכשר, מלא תנופה ותושייה, ובצאתו אל החיים שאחרי השירות הצבאי הוא נאלץ להתמודד עם בעיות של תעסוקה, דיור, השכלה ועתיד ילדיו שלו – תוך תחושה שהמערכת הפוליטית אינה מטפלת בכל אלה.

'כחול-לבן' נחושה לשים את הצעירים בראש.

  • נרחיב את תוכנית "ממדים ללימודים" – הרמטכ"ל גדי אייזנקוט החל ביישומה של תוכנית זו, ואנו נפעל להרחיבה באופן הדרגתי, עדשכל מי שהשלים שירות צבאי מלא, יקבל עם שחרורו מלגה מלאה ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה.
  • נחזק את מערך ההטבות למשרתי המילואים – נחוקק את חוק משרת מילואים פעיל, ונדאג להטבות במיסוי ולסיוע לעסקים קטניםבבעלות אנשי מילואים, כדי לסייע למשרתי המילואים – שחלקם באוכלוסייה הולך וקטן – ולבני משפחתם.
  • נחזק את מרכזי הצעירים – במרכזים אלו יקבלו צעירים שירותי הכוונה בתעסוקה, ייעוץ והכוונה ללימודים ולהכשרה מקצועית, וליוויבהקמת עסק ראשון.
  • נקדם תוכנית חומש לבניית מעונות סטודנטים – במסגרת התוכנית יוספו אלפי מיטות למעונות הקיימים.
  • נחזיר את מועצת הדורות הבאים בכנסת – מועצה זו תבחן כל פעולה של הממשלה וכל חוק מהפרספקטיבה של השפעתם על עתידהמדינה ואזרחיה הצעירים. נתמוך בתנועות הנוער,
  • בשנות השירות, במכינות הקדם צבאיות, בכפרי הסטודנטים ובקהילות הצעירים הפרושות ברחבי הארץ.

למצע המלא של כחול לבן הקליקו כאן


תל"ם בפעילות

מסיירים ומזדהים עם תושבי בית שאן


ממשיכים לחרוש את השטח והפעם בבית שאן והסביבה!

סיירתי היום עם מיקי חיימוביץ' - Miki Haimovich והתמלאנו גאווה לראות את היזמות, הטכנולוגיה, האנשים והאווירה הנעימה והמחבקת של בית שאן!
הפריפריה סובלת כבר עשור שלם מחוסר ניהול, מחוסר אכפתיות ומחידלון ביצועי מחפיר. חייבים להתחיל לעבוד בשביל האזרחים פה. אנחנו בכחול לבן יודעים מה צריך לעשות, איך לעשות ומתחייבים לעשות זאת.

לפוסט המלא - הקליקו כאן

-------------


פגישה עם ראש ממשלת אתיופיה
גדי יברקן


השתתפתי בקבלת הפנים הרשמית של ראש ממשלת אתיופיה בישראל.
אתיופיה היא מעצמה אפריקאית כבר מעל ל3500 וכיום מצעידה את אפריקה מבחינה פוליטית, טכנולוגית וחברתית.

היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לאתיופיה החלו בימי שלמה המלך. ביתא ישראל במשך מאות שנים אף שלטו באתיופיה וביססו את התרבות הישראלית בתרבות האתיופית.

זו הייתה זכות גדולה מאוד בשבילי להפגש עם ראש ממשלת אתיופיה כחבר כנסת ישראל שנולד שם אך חי את החלום של אבות אבותיו.

לפוסט - הקליקו כאן

-------------


שירתתי את מדינת ישראל
חה"כ צבי האוזר

 

שירתתי תחת נתניהו - אגב, שירתתי את מדינת ישראל ואת ראש ממשלת ישראל - בסדר הזה!
יש אנשים שמתבלבלים וחושבים שהסדר הוא הפוך... אני אומר את זה בכאב, בשנים האחרונות בנימין נתניהו מפלג במקום לאחד ומחליש במקום להעצים את חוסנה של ישראל.
האזינו לקטע מהראיון שערכתי אצל אבי רצון ברדיו ירושלים.

 

לראיון - הקליקו כאן

-------------


הצבע האדום של מערכת החינוך
חה"כ אורלי פרומן

 

האם באמת שנת הלימודים נפתחה כסדרה?

מערכת החינוך בנויה על ההון האנושי שלה. אנחנו כחברה חייבים להבין זאת ולעשות הכל על מנת לרומם את מעמדם של אנשי החינוך ולטפל בדימוי המקצוע. הטיפול בתנאי השכר הוא רק תחילת העבודה. חייבים להכין תוכנית מקצועית לטווח הקרוב והרחוק, וזהו מצב חירום!
צפו בנאום שלי בכנסת.

לנאום המלא - הקליקו כאן

-------------


נבחרת הנשים של ישראל בכדורגל
חה"כ אורלי פרומן

 

הגעתי לאיצטדיון רמת גן לעודד את נבחרת הנשים של ישראל בכדורגל במשחקה נגד נבחרת דנמרק במסגרת מוקדמות יורו 2021.

אני מאמינה שיש לקדם את כדורגל הנשים ולהשקיע בו לפחות כמו שמשקיעים בכדורגל הגברים, אם לא יותר.

אני גאה בשחקניות שלנו. אתן גדולות!

 

לפוסט המלא - הקליקו כאן

הצטרפו לכנסים שלנו!

הצטרפו אלינו!


חברים יקרים!

 מזמין אתכם להפשיל שרוולים ולהצטרף אלי, לתל"ם, וביחד עם 'כחול לבן' נלחם להחזיר את מדינת ישראל למסילה, כי זו שעת חירום ועזרתכם חשובה וגורלית.

 

יחד ננצח! 

מוזמנים לצפות בסרטון הפונה אליכם, ולהירשם באתר שלנו

 

בהערכה רבה,

בוגי

 

להצטרפות אלינו הקליקו כאן!

נשלח לכתובת מהכתובת telem@telem.co.il
שולח: תל"ם כחול לבן
כתובת השולח: תל אביב
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה