{{preheader}}

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

  ניוזלטר מס' 12
תל"ם - כחול לבן
עדכון שבועי - כל שבוע


זהו, הגענו לרגעי ההכרעה. ביום שלישי הקרוב יש לכם הזדמנות להביא שינוי, להביא תקווה לכם ולילדיכם, נכדיכם. חייבים לשים סוף למציאות של נתניהו לפני הכל ולהתאחד סביב ישראל לפני הכל.

צאו, הצביעו, השפיעו ונחזיר את ישראל למסילה כמדינה יהודית דמוקרטית, בטוחה, משגשגת וצודקת!

הגיע הזמן למנהיגות אחרת, אחראית ומנוסה, ישרה ונקיית כפיים שרק טובת המדינה לנגד עיניה!

רק 'כחול לבן' גדולה תביא את השינוי המיוחל.

קורא לכם לדאוג שכל מי שאתם מכירים ילך ויבחר ״פה״ 'כחול לבן'. נגמרו הימים שעבדו עליכם - אנחנו מתחייבים שנעבוד בשבילכם!

בשבעה עשר לספטמבר יש לכם הזדמנות להחזיר את ישראל לשפיות. הבחירות הקרובות הן הזדמנות לשינוי, הזדמנות לבחור במה שטוב לעתידנו, עתיד ילדינו ונכדינו. אלה בחירות של שעת חירום!

אלה בחירות של תקווה!

הירשמו עכשיו! קבלו ממני באופן אישי עדכונים על כנסים ופעילויות באזורי מגוריכם. צאו, השפיעו, עשו מעשה, בחרו באחריות, ונביא יחד בשורה של מנהיגות אחראית למדינת ישראל.

להרשמה!

www.telem-il.org
לכל הניוזלטרים הקליקו כאן!

אז מה היה לנו השבוע?
מזווית הראיה של בוגי

 

<< חוק המצלמות - עוד חוק לקידום החסינות >>

כל רשויות החוק הקשורות בנושא הבחירות, השופט מלצר, היועמ"ש לממשלה והיועמ"ש לכנסת, קבעו חדש משמעית שהחוק איננו חוקתי, ועלול ליצור אנדרלמוסיה בקלפיות, וכי ועדת הבחירות שכרה 3000 עובדים שיעברו ויצלמו בקלפיות. אבל את נתניהו מעניין רק הספין.
נתניהו נכשל בהרכבת ממשלה, אשם בבחירות, נכשל מול החמאס, נכשל שוב בספין המצלמות. אנחנו ב׳כחול לבן׳ נדאג שייכשל גם בשבוע הבא. הגיע הזמן לשינוי ותקוה.

 

<< סיפוח בקעת הירדן >>

אני טוען כבר מזמן שיש להחיל את הריבונות על בקעת הירדן. חברי הכנסת שלנו צבי האוזר ויועז הנדל אף הובילו לניסוח חוק כזה. אבל מה שנתניהו עשה זה עוד ספין, שנועד למנוע את הסיפור של בולטון מהכותרות הראשיות. כראש ממשלה הוא כבר ויתר על בקעת הירדן, תושביה לא מעניינים אותו, 10 שנים הוא לא עשה כלום לטובת הבקעה, אז הוא נזכר בה 6 ימים לפני הבחירות??"
רק מזכיר שנתניהו קיבל את יוזמת קרי ב-2014, שכללה פינוי הישובים בבקעת הירדן ונוכחות צבאית זמנית לאורך נהר הירדן (בין כביש 90 לנהר) לתקופה מוגבלת,של 3-5 שנים. מי שבלם אותו - זה אני. נתניהו מבין שעבר זמנו ומוכן במצוקתו להבטיח ריבונות גם על הירח רק כדי לשרוד! נתניהו מבין היטב - זמנו עבר!

לצפיה בסרטון

 

<< על שחיקת ההרתעה מול החמאס >>

מה שאנחנו רואים זו תוצאה של מדיניות של רפיסות. עד אפריל שנה שעברה החמאס לא ירה כדור אחד. לא בגלל היותו ציוני אלא בגלל שהוא ראה את המחיר הכבד ששילם בצוק איתן. חייבים להחזיר את ההרתעה ולשנות כיוון ואת זה אנחנו מתכוונים לעשות אחרי הבחירות!

צפו בדברים שאמרתי בביקור הנהגת 'כחול לבן' באשקלון.

לצפייה בסרטון

 

<< הרוצה בשלום ייכון למלחמה >>

חייבים להמשיך להפעיל לחץ על המשטר האיראני כדי למנוע ממנו יכולת גרעינית צבאית, וכדי להפסיק את תמיכתו בטרור. בעזרת בידוד מדיני, סנקציות כלכליות, איום בכח צבאי ונחישות, נוכל להעמיד את המשטר בדילמה, האם להמשיך בפעולותיו הסוררות או לשרוד.

מניסיוני, הבחירה שלו תהיה הישרדות. רק כך ממגרים טרור, ולא על ידי כניעה או וויתור לו!

לצפיה בסרטון
 

ושנדע ימים טובים יותר!

תמונות מהסיור במחנה יהודה


להחזיר את המדינה לתלם
כחול לבן לשלטון!
בכל שבוע נציג נושא אחר מתוך המצע המשותף של כחול לבן
 

עקרונות כלליים

והפעם לקראת הבחירות נציג את העקרונות הכלליים. אתם מוזמנים להיכנס לקישור למטה ולקרוא את המצע כולו.

ישראל היא הבית הלאומי של העם היהודי – וישראל היא הבית של כולנו. אנחנו אוהבים אותה, גאים בה ומחויבים לשמור על דמותה .ועל זהותה כמדינה יהודית ודמוקרטית באופן מוחלט.

ישראל 2019 היא מדינה חזקה ומשגשגת. אבל ישראל 2019 היא גם מדינה שסועה וכואבת. הארץ טובה אך נושבת בה רוח רעה. הולך ומעמיק הפער בין יהודים ללא יהודים, בין אמידים ללא אמידים, בין מזרחים לאשכנזים ובין דתיים לחילונים. הולך וגדל המרחק בין מרכז לפריפריה, בין שמאל לימין ובין אדם לאדם.

ישנה שחיקה מדאיגה באמון כלפי מוסדות המדינה ושומרי החוק וחל כרסום מתמיד בהיקף השירותים הציבוריים הניתנים לאזרחי ישראל ובאיכותם. הגיעה השעה לאחד את ישראל מחדש ולהבטיח את עתידה.

 

מפלגת כחול-לבן מושתתת על שלושה יסודות מרכזיים:

 1. בטחון
  אל מול הסכנות והאתגרים סביבנו, נעמיד אגרוף ברזל נגד חורשי רעתנו. לצד זאת נפעל בתבונה ובאחריות כדי למצות כל סיכוי למשא ומתן אפקטיבי בשיתוף הגורמים המתונים בעולם הערבי ובמדינות המערב.

 2. ממלכתיות
  ישראל זקוקה לממלכתיות. אם לא נצליח לגבש את עצמנו מחדש לעם אחד ולאומה אחת, ואם לא נמצא את מקומנו במדינה אחת
  לא נוכל לאתגרי העתיד. היא חייבת לכבד את היחיד, היא חייבת לכבד את הקהילה והיא חייבת לכבד כל מגדר, כל מגזר, כל שבט וכל מיעוט. היא חייבת לתת מקום של כבוד למסורת, למורשת ולעושר האנושי הייחודי של הפסיפס הישראלי. היא חייבת להגן על מוסדות המדינה. רק באמצעות אימוצה של רוח חדשה של הידברות וגישה חדשה המקדמת את אחדות-הריבוי נוכל להגיע לממלכתיות נכונה במאה ה-21, אשר מוקירה את היחיד, מכבדת את הכלל, ומחדשת את הברית הישראלית.
  אנו שמים את הממלכה לפני המלוכה. נפעל בכל דרך כדי לחבר בין חלקי העם השונים; ניאבק בשחיתות; נדאג לשמור על זכויותיהם של כל האזרחים; נגן על מוסדות המדינה, המשפט והחוק
  .

 3. כלכלה וחברה
  אנו מחויבים לצמיחה כלכלית מתמשכת ולצמצום העוני, ומחויבים לקדם חברה המאפשרת הזדמנות אמיתית לכל אזרח ואזרחית
  . נבקש לחזק את המערכות הציבוריות, בעיקר בתחומים חינוך, בריאות ורווחה. נקדם הרחבה של הצמיחה ושל הפריון על ידי שיפור נרחב של התשתיות הציבוריות, השקעה בהון אנושי, צמצום הביורוקרטיה ובניית סביבה התומכת בהשקעות עסקיות. נפעל לצמצום יוקר המחיה על ידי פתרונות בשוק הדיור, הגברת התחרותיות ושיפור הפריון.

בחרנו להיכנס לשדה הפוליטי משום שעבורנו ישראל לפני הכל. אנו מתחייבים לפעול בניקיון כפיים, בממלכתיות ובכל כוחנו כדי לקדם את ישראל.


תל"ם בפעילות

---------------

בטחון ישראל זו לא עוד תוכנית ריאלטי
חה"כ גדי יברקן

 
לא משנה זהות ראש הממשלה ומאיזו מפלגה הוא מגיע. אסור בתכלית האיסור להקריב את בטחון ישראל לצרכים פוליטיים ולסכן חיי לוחמים שנמצאים מעבר לקוי האויב.

דברים שאמרתי בערוץ הכנסת.

לראיון המלא - הקליקו כאן

-------------


סיור באשקלון ומפגש עם הקייס
חה"כ גדי יברקן

 

אשקלון אין עליכם!

אשקלון הפכה לבית שני שלי בחודשים האחרונים..
התרגשתי מאוד שקייס צהייה, המנהיג הרוחני של הקהילה באשקלון, הגיע לברך אותנו לקראת השנה החדשה.

אנחנו לקראת מהפך במדינת ישראל, על המהפך הזה יהיו חתומים קהילת יוצאי אתיופיה. כמנהיג פטריוט שצמח בזכות הקהילה יש לי זכות ענקית להוביל את מטה יוצאי אתיופיה בכחול לבן. את מה שאני רואה וחווה בחודשים האחרונים עם ישראל יראה כולו בתוצאות הבחירות!

 

לפוסט המלא - הקליקו כאן

-------------


חוק המצלמות
חה"כ צבי האוזר


שישה ימים לפני הבחירות : 140 שניות מנאומי שכולן מוקדשות לאותם אנשי הימין שאינם שלמים עם המחירים שישראל משלמת בקרב החסינות של נתניהו.

 

לציוץ המלא - הקליקו כאן

-------------


סומך על המערכת - אין לנו אפשרות אחרת
חה"כ צבי האוזר

 

ח"כ האוזר: "סומך על היועמ"ש בהחלטותיו, בין אם הן תשרתנה מטרות פוליטיות שלי ובין אם לאו"

חבר הכנסת צבי האוזר (כחול לבן) התייחס לפרסומו של עמית סגל בנוגע לניסיונות החוקרים לעשות מניפולציות לא ראויות על שאול אלוביץ', ולהודעתו של היועץ המשפטי לממשלה כי הוא השתכנע שדרכי החקירה היו ראויות: "בואו ניתן למנגנוני האמת לברר מהי האמת. מנדלבליט הוא היועמ"ש ויש רק אחד כזה".

האזינו לדברים שאמרתי בריאיון בערוץ 103 אף אם.

לראיון המלא - הקליקו כאן

-------------


כנס התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות
חה"כ אורלי פרומן


השתתפתי בכנס "60:60" של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל, ביחד עם חברות כנסת ומועמדות לכנסת הבאה.
הנושא היה חשיבות הגדלת הייצוג הנשי הן בגופים הנבחרים והן בתפקידים השונים במרחב הציבורי.
כמנכ״לית משרד התרבות והספורט פעלתי רבות לקידום נשים, בעיקר בספורט. ייסדנו את ״אתנה - תכנית לקידום נשים בספורט. בנוסף, הובלנו חקיקה לייצוג נשי בהנהלות של איגודי הספורט.
אני מאמינה כי יש לקיים שיח משותף, של גברים ונשים בכדי שנוכל להעלות את הנושאים החשובים לנו לסדר היום ובחקיקה.
אני מציעה לכל אחת לקדם את עצמה ולהתקדם בתחומה המקצועי לרמות ניהול בכירות. עם מוטיבציה אמיתית, גם השמים הם לא הגבול.
בכנסת הבאה, אפעל לכך שנשים תיוצגנה בפוליטיקה ובמרחב הציבורי באופן שווה.

צפו בחלק מדבריי בכנס.

לוידאו המלא - הקליקו כאן

-------------


חורשת את הארץ
חה"כ אורלי פרומן


אני ממשיכה לסייר ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום. השבוע ביקרתי במועצות האזוריות מטה אשר ומעלה יוסף שבגליל המערבי, ונפגשתי עם חקלאים תושבי האזור.
מפלגת כחול לבן תמשיך לקדם את פיתוח האזור במסגרת עידוד ההתיישבות והחקלאות.


לפוסט המלא - הקליקו כאן

-------------


עימות יועז הנדל מול דוד ביטן
חה"כ יועז הנדל

 

העימות בין יועז הנדל ל דויד ביטן – מוסף השבוע ידיעות אחרונות 12.9.19


הנדל: "גם הילדים שלי לא היו חותמים על הצהרת נאמנות, אפילו לי"
ביטן: "כי הם בטח מצביעי ליכוד"

דוד ביטן ויועז הנדל הם ימנים. אבל השניים האלה ניצבים בשתי המפלגות הגדולות והיריבות הנאבקות על השלטון. אין ביניהם יריבות אישית, אידיאולוגית אין ביניהם פערים גדולים, אבל בכל מה שקשור לנתניהו ושלטון החוק - הם נמצאים בשני צידי המתרס. בשבוע שעבר נפגשו השניים בביתו של הנדל במושב נס הרים ליד ירושלים. לא היה צריך הרבה כדי לשבור ביניהם את היריבות הפוליטית. מהרגע שביטן נכנס לביתו של הנדל התחיל דו־שיח של עקיצות, כמו שקורה בין חברים. למעשה, בשיחה משוחררת בלי מצלמה ומכשיר הקלטה הם מדברים חופשי יותר וגם מסכימים יותר אחד עם השני.

לכתבה המלאה - הקליקו כאן

הצטרפו לכנסים שלנו!

הצטרפו אלינו!


חברים יקרים!

 
מזמין אתכם להפשיל שרוולים ולהצטרף אלי, לתל"ם, וביחד עם 'כחול לבן' נלחם להחזיר את מדינת ישראל למסילה, כי זו שעת חירום ועזרתכם חשובה וגורלית.

 

יחד ננצח! 

מוזמנים להירשם באתר שלנו.

ואם פספסתם ניוזלט שהוצאנו, אל דאגה, הקליקו על הכפתור מטה.

 

בהערכה רבה,

בוגי

 

לכל הניוזלטרים!

עקבו אחרינו ברשתות החברתיותנשלח לכתובת מהכתובת telem@telem.co.il
שולח: תל"ם כחול לבן
כתובת השולח: תל אביב
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה