{{preheader}}

יום שישי | 22.11.2019

שבוע חדש

ביום ראשון בבוקר חזרנו לאט לשגרת חיינו. מסגרות החינוך התמלאו בילדים נרגשים ששמחו לפגוש את חבריהם ואת צוותי החינוך. בבוקר נפגשו צוותי המורים בבתי הספר לשיח והכנה לקראת היום. במפגש דיברו המורים על הצרכים של הילדים, על ההתמודדות של הצוותים החינוכיים ועל התפקיד שלהם בבוקר מורכב שכזה. התרגשתי לשמוע בישיבות הצוות את הדאגה הכנה לילדים, את החשיבות שהם מייחסים למקום שלהם כאנשי חינוך והתפעלתי מההערכות המסורה. את יום ראשון הקדישו במסגרות החינוך (בתי ספר וגני הילדים) לפעילות גופנית הפגתית, שחרור מתחים, פעילויות משותפות וקבוצתיות ושיח מותאם על פי גיל. במקביל התקיים סיור של מנכ"לית המועצה, לילך שיינגורטן, בגני הילדים בישובים צמודי הגדר ובגבים. אני רוצה להביע את תודתי הגדולה, כראש מועצה וכאבא, בשמי ובשם כל תושבי שער הנגב- לצוותים החינוכיים בבתי הספר, לגננות ולצוותים בגני הילדים, למנהלי בית הספר, למנהלת הגיל הרך ולמחלקת החינוך שלנו. זהו חוסן קהילתי אמיתי ואני גאה בכולכם!

Frontech

השבוע הגיעה אלינו לביקור משלחת מצומצמת מה- jnf אוסטרליה ובראשה דן ספרינגר מנכ"ל jnf אוסטרליה. הביקור שנדחה מיום שלישי בגלל ההסלמה, התקיים בראשון ועסק באפיקים חדשים לשיתוף פעולה. ביקרתי איתם בחממת החדשנות של שער הנגב (סאוטאפ). שוחחנו על הקמת מרכז חדשנות והייטק אזורי, ה- Frontech שעל התכנון שלנו אנו עובדים בימים אלו והצגתי להם את החזון שלי לפיתוח האזור משותף לנו ולעיר שדרות. ידידינו מהיבשת הרחוקה התרשמו מאוד מהתוכניות העתידיות של המועצה והתפעלו מהיכולת שלנו לחשוב על המחר, גם כשההווה מערים קשיים. זוהי רק יריית הפתיחה למסע חדש ומרגש יחד. דברים גדולים הולכים לקרות.

השמיים הם לא הגבול

ביום חמישי האחרון אירחנו בבית החינוך של שער הנגב את אבי בלסברגר, מנכ"ל סוכנות החלל הישראלית. הביקור התמקד בפעולות שנעשו בשנה האחרונה במסגרת שיתוף הפעולה של הסוכנות עם תיכון שער הנגב ולקראת טיסתם הקרובה של בני הנוער בתוכנית להודו, שם ישגרו לחלל לוויינים זעירים חדשניים בעלי אינטליגנציה מלאכותית שפיתחו בעצמם. אבי נפגש עם אורי מלול, מנהל מחלקת החינוך שלנו, ועם צוות בית הספר התיכון. הוא פגש את התלמידים המשתתפים בתוכנית החלל ושמע מהם על עיקרי תכנון הלוויין והתכנה. לבסוף הציגו התלמידים את ההכנות לקראת השיגור שיערך בעוד כשבועיים בהודו. תכנית הלווין של סוכנות החלל הישראלית היא תוכנית יוקרתית מאוד, אליה נבחרו רק שבעה בתי ספר בכל הארץ, כשער הנגב בניהם. מדובר בגאווה גדולה של כולנו. אין ספק שבשביל ילדי שער הנגב השמיים הם ממש לא הגבול, אלא רק קו הזינוק.

עוד בקצרה על השבוע שחלף

ביום שישי האחרון התקיימה במרכז ההידרותרפי של שער הנגב תחרות השחייה לנבחרות הנוער של הדרום. ההחלטה לקיים את התחרות כרגיל התקבלה על ידי הצוות, מתוך הרצון לשמור על שגרת הילדים ככל שניתן ולאפשר להם לעשות את מה שהם הכי אוהבים- לשחות. כבוד גדול לפיש, מורן, לימור, לשופטים, למאמנים וכמובן לילדים השחיינים. בשבילי ובשביל שער הנגב, אתם כבר ניצחתם!

מחר יתחיל הטורניר הכי שווה באזור- טורניר הכדורסל של שער הנגב. הטורנירים שלנו הפכו כבר מזמן לשם דבר באזורינו. מדובר בחגיגה גדולה של קהילת שער הנגב ויש בה מקום לכולם- משפחות, שחקנים, מבוגרים וילדים. אל תפספסו את שלב הבתים ואת משחק הוותיקים שיתקיים לאחר מכן. ספורט קהילתי מצוין במגרש הביתי שלנו!

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

23 בנובמבר

10:00 | אולם אורן - קרית החינוך, שער הנגב

טורניר כדורסל

24 בנובמבר

20:00 | פאב המאפיה, דורות

יזמות על הבר - ערב סיפורי השראה מקומית

1 בדצמבר

סאוטאפ שער הנגב | לפרטים ולהרשמה

מנהלים מחוץ לקופסא

8 בדצמבר

לפרטים ולהרשמה

Game On

11 בדצמבר

19:45 | מתנ"ס איבים

להציל את יורם - ערב להעלאת המודעות לתרומת כליה והצלת חיים

13-14 בדצמבר

ימסר בהמשך

טורניר כדורעף שער הנגב

נשלח לכתובת מהכתובת doveret@sng.org.il
שולח: מועצה אזורית שער הנגב
כתובת השולח: ד.נ. חוף אשקלון 78100
הסרה מהרשימה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה