דרור ,
שלום רב

חודש יוני זה למעשה כבר הקיץ. לא לשכוח לעדכן את המע"מ ל 18% ולקחת בחשבון שהלחות תעמוד בקרוב על 100%. עוד מספר שבועות ואנחנו נכנסים ממש לתוך "עונת המלפפונים" כשהשנה היא תמשיך חזק לתוך ספטמבר: חופשות, קייטנות, טיולים, חוף ים, אבטיחים, למצוא מה לעשות עם הילדים, להיכנס לרכב סגור בצהרים ב 1000 מעלות בצל ולחכות לבריזה של הערב, שאולי בכלל לא תגיע... 

אנחנו שמחים להמשיך ולעדכן אתכם בפרויקטים מעניינים שלנו מהתקופה האחרונה, קיץ חמים ונעים. 

הצהובה ה"יותר טובה"

מיתוג ועיצוב מחדש של "הצהובה הטובה" - עיצוב סידרת אריזות של "הצהובה הטובה" מבית "כפיר" לרבות אחוזי שומן וטעמים חדשים. העבודה שהתבצעה כללה גם חידוש הלוגו ובניית מערכת איקונים המסבירה את יתרונות המוצר. קריאיטיב ועיצוב - יוגב זורע, אסטרטגיה - רונית מרום, צילום - ארז בן שחר. סטיילינג - בלה רודניק.

DHL Calendar - Backstage

אנו שמחים להציג בפניכם את "מאחורי הקלעים" של הפקת והדפסת לוח השנה של DHL 2013/2014. הכוכבת הגדולה: מכונת דפוס היידלברג - במלוא תפארתה כאשר האתגר הוא לשמור על צבעי המותג תוך ערבוב צבעי פנטון והגעה לגוון המדוייק. תיהנו, לא כל יום נכנסים לתוך הקרביים של התהליך.

 

IGNITE THE SPARK 

בניית תדמית מלאה לחברת sparkware  - חברת פיתוח בינלאומית שממוקמת בבוקרשט רומניה. הדגש היה תדמית צעירה ודינמית, פורצת גבולות ומלאה בניצוצות, על מנת לבלוט מעל המתחרים שהם מרכזי פיתוח של חברות בינלאומיות נחשקות. העבודה כללה לוגו, Identity, חומרים שיווקיים, תערוכה ומיתוג המשרדים. 

בפסח, עשינו שוק במגה בול וחגגנו את הטריות במגה בעיר 

קמפיין דיוורים ישירים פרסונאליים של "מגה בול" ו"מגה בעיר" לחג הפסח, תוך התייחסות לסוג הלקוחות ומיקומם הגאוגרפי. הקונספט ב"בול" היה שוק, על כל ההיבטים שלו: מחירים, אווירה, שילוט, סיסמאות, צעקות, מוכרים וקונים ובמגה בעיר, לעומת זאת, המסר היה טריות ממש ליד הבית באווירה אורבנית של כבישים שלטים ותמרורים בסביבה ירוקה.

"מעצבים תרבות מקומית"

עוד פרוייקטים שלנו עבור תיאטרון באר שבע מהחודש האחרון. עיצוב פוסטרים להצגה חבלי משיח המספרת את סיפורה של משפחה בהתנחלות בשומרון ערב חתימת הסכם שלום בין ישראל לרשות הפלסטינית (הצגה ראשונה ב 2.7) ולהצגה הכל בגן שהיא קומדיה אפלה ונשכנית על עקרות בית נואשות, על בעלים שחיים בהכחשה ועל כמה רחוק אתה מוכן ללכת בשביל כסף. תיהנו!

חוכמת הרחוב של street view

מפות Google עם Street View מאפשרות לכם לחשוף את העסק בכל רחבי העולם, באמצעות תמונות ב-360 מעלות ברמת הרחוב. לדוגמא אם פעם השלט בכניסה לחנות שלכם היה נראה ע"י עוברי אורח ספורים ברחוב מעכשיו הוא נחשף לעיניים רבות וממוקדות (כאלה שמחפשים באיזורכם משהו) או סתם למדפדפי מפות. האם ניתן להתייחס לזה כעוד מדיה? לא צריך להיסחף אך כדאי לקחת לתשומת הלב! 

 

וכמעט לסיום...

ולסיום כמו תמיד, לוגויים חדשים מבית LOGO4biz.co.il

אנחנו גאים להציג בפניכם לוגואים שנוספו לגלריית הלוגויים באתר logo4biz.co.ilסטודיו לתנועה, בוטיק למכירת בגדי פלמנקו, מרכז אירועים, חברת פיתוח תוכנה שממוקמת ברומניה, חברה שמספקת מוצרים ושירותי קול לגיל השלישי, פלטפורמה לשירותי קונסיארג' מתקדמים ללקוחות מגדלי יוקרה ועוד

 

 

www.propa.co.il     |     propa@propa.co.il     |    09.8944050