,
שלום רב

 

מי שכבר מבין איך מחשבים ערך או איך כורים Bitcoin שיקום? מי שמבין על מה ולמה מנפיקים את "קנדי קראש" שיקום? מי שמצליח להיות פעיל גם בפייסבוק גם באינסטגרם וגם לצייץ טוויטר שיקום? מי שלא קיבל מייל קופונים מרשת קמעונאית, ולא הבין איך הם מצליחים לקלוע בדיוק למה שהוא צריך? מי שעדיין לא שידרג לאייפון 5S או לגלקסי 4S שיקום! אף אחד לא קם, ובכל זאת מפה לשם, מיד לפה מפה לפה, ומתחת לשולחן עם ישראל חי, חי וקיים....

בשנה האחרונה ללא שהתכוונו וללא שהגדרנו את עצמנו בהגדרות, עשינו יותר ויותר דברים במדיה הדיגיטלית (מיילים בשיווק ישיר, ניוזלטרים, דפי נחיתה, אתרים ועוד...) כי הייתה דרישה מהלקוחות וכמובן הושפענו ממה שקורה בעולם. רצינו לשתף אתכם בחלק מעבודותינו בתחום, ולספר לכם מעט על שינויים שקרו ב 2013 .

 

Security Solution rebranding

נדרשנו למתיחת פנים ובניית המותג מחדש עבור קבוצת ריסקו שהיא אחת מהמובילות העולמיות בפתרונות אבטחה. האתגר היה מינימום גמישות בחוקי המותג (באמצעות brand book מפורט) אך עם זו מקסימום פשטות שתאפשר למעצבים בכל מדינה (אוסטרליה, אנגליה, איטליה, ספרד, ברזיל, צרפת, סין, מרכז אמריקה ועוד) לעבוד בשפה המקומית בנוחות מרבית.

 


ביטוח מוכרים גם בסופר פארם

עיצוב תדמית למותג חדש "life direct" שנולד משיתוף פעולה בין אי.די.אי חברה לביטוח (ביטוח ישיר) לבין סופר פארם. במסגרת תהליך המיתוג בנינו IDENTITY וגריד מזוהה לרבות מערכת פוליסות וקמפיין השקה פנים ארגוני.

 


דיגיטלי, חכם, תקשורתי וגם לילדים

מערכת קמפיינים מבוססי מייל הכוללים גם עמודי רישום עבור חברת כלמוביל ומותגי הקבוצה. קהל המטרה היה בחלקו עובדי הקבוצה וילדיהם (פנים ארגוני) ובחלקו לקוחות.

 


תקשורת שוטפת ומפולחת
ניוזלטרים מאפשרים תקשורת שוטפת מדוייקת וזולה עם לקוחות או עובדים באמצעות ממשק פשוט ונוח. אחד היתרונות המובהקים הינו סגמנטציה והחלפת תכנים ויזואליים וטקסטואליים בהתאם לפילוח הקהל. בנוסף, ניתן להגיע לרמת פרסונאליזציה גבוהה. 

 


פרוייקטים שונים שלנו כוללים בין היתר גם עיצוב אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרי E-comers, מיני סייטים ודפי נחיתה, שחלקם אף הותאמו לאתרי סלולר.

 


לסיום נאחל שנה אזרחית חדשה מעוצבת, פשוטה ולא מורכבת.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר הלוגואים שלנו logo4biz.co.il, להתרשם מהלוגויים החדשים שנוספו וליהנות מהנחות בחבילות העיצוב הקימות.

 

 

www.propa.co.il     |     propa@propa.co.il     |    09.8944050