אישה יקרה,

מזה שנה שאני לוקחת חלק בתהליכי התבוננות פנימית והתקרבות אל השאקטי שבתוכי, כך אני ושותפותי לתהליך. אנחנו מסכימות באומץ לשחרר את שמבקש להשתחרר מהמרחב ופוגשות את מה שהגיע זמנו להתגלות.

 

לקראת שאקטי חורף שהייתה בדצמבר האחרון, העזנו להעמיק. הסכמנו לייצר אירוע שמאתגר את המנחות בשיתופי פעולה ובהסכמה ליצור סדנאות מקוריות. הזמנו את עצמנו להיות מחזיקות תדר, מתוך הכרה בכך שהקסם יכול להתחולל בכל מקום ולאוו דוקא בסדנאות ושיש משמעות לנוכחות של כולנו במרחב. הזמנו עצמנו להתמסר אל המסתורין ולהיות נכונות לעבור תהליך בעצמנו. הכרנו בכל משתתפת, שותפה, שמשפיעה על המתרחש ומשנה אותו. האירוע שהיה דומה יותר לסדנת עומק, נגע בכולנו והביא איתו התבוננות, שינוי ושמחה גדולה.

שאקטי קיץ 2014 ממשיכה באותו קו. אנחנו עדיין בגבעת חביבה, עדיין טקסים לנו והופעות, מסיבות, יצירה נשית, מתחם טיפולים, סדנאות ומרחבי הוויה אבל... בתוך המוכר הזה יש הרבה חדש, הרבה יותר מרווח, הרבה יותר מתבונן, הרבה יותר נושם וכן שיתופי פעולה, התמסרות, וכל שריגש אותנו כשהתגלה בכל יופיו בשאקטי חורף.

שאקטי קיץ 2014 נחשפת באהבה גדולה ובשיתוף פעולה מרגש של חברות הצוות. אנחנו חולמות אותה יחד, מזמנות אליה נשים מעוררות השראה ומאמינות שאפשר פשוט להיות, לשמוח ולעבור תהליכים משמעותיים, מתוך נינוחות ורגיעה. מזמינות אותך לומר כן לנינוחות ולפתיחות, כן להתמסרות ולהיזכרות, כן למקום שיודע שאנחנו אור ומסכים לזרוח יחד איתנו, לחגוג יחד איתנו ועם השאקטי. כשאחת מאיתנו אומרת כן, כולנו נפתחות לעוד אפשרויות. מחכות לגלות את המתנות של המפגש המשותף. מזמינות אותך להרגיש אותנו ולהצטרף.

ולסיום, תודה מיוחדת לדינה ארגוב על על האיור לשאקטי קיץ 2014.

בברכת מפגשים של אהבה,
נירית שפירא ממגלות השאקטי


                         

שאקטי קיץ 2014 - בריאה חדשה
29-31.5 בקמפוס גבעת חביבה
חגיגה נשית של יופי, עומק ועוצמה

סדנאות, טקסים, מופעים, ריקודים והמון חופש לעצמך במרחב ייחודי ומאפשר.
זוהי הזדמנות לומר כן,
לתת לעצמנו זמן ייחודי זו עם זו
ועם עצמנו להצטרף לסופ"ש של נשיות בבריאה,
מפגשים מהדהדים, מגוונים ומשמחים עם נשים מעוררות השראה -
ואת - גם את כזו, מעוררת השראה, ואנחנו מחכות לך :)


לפרטים, הזמנת חדרים וכרטיסים את מוזמנת להתקשר: 052-367-73-73
יסמין ואגני מחכות לך עם חיוך :)
הזמנת כרטיסים (בלבד) במערכת המקוונת שלנו בלחיצה כאן:

Online tichets

מחיר כרטיס: 460 ש"ח
עד ה-10/4
נערות וילדות בין גילאי 5-15 משלמות מחצית מהמחיר, הכניסה עד גיל 5 חינם
הכרטיס כולל: כניסה לפסטיבל (כולל הסדנאות, הטקסים, המופעים והבריכה) ולינה בקמפינג.

בגבעת חביבה ישנם חדרי אירוח, ואפשרויות הלינה הן מגוונות - לינה בחדרים החל מ-350ש"ח למיטה - מחירים מוזלים עד ה-15.5. הקדימי להירשם :)

לפירוט מחירים ואפשרויות לינה לחצי כאן

עוד פרטים באתר www.shakti.co.il ובדף האירוע שלנו בפייסבוק

                              

תשמרי איתנו על קשר :)

רוצה להתעדכן בזמן אמת על פסטיבל שאקטי? הצטרפי לעמוד הרשמי של שאקטי בפייסבוק וגם, לדף האירוע של שאקטי קיץ 2014 - שם יתעדכנו מבצעים, על הפעילויות, המנחות שלנו ועוד.

רוצה לספר לחברות? (משמח לבוא יחד...)
לחצי על הכפתור הכחול ותוכלי לשתף בקלות ומהירות את הניוזלטר על הקיר שלך

שתף בפייסבוק

                          
אירועים ומיזמים מומלצים המיועדים (גם) לנשים:

פסטיבל זורבה הבודהה 16-20.4, באשרם במדבר
הפסטיבל הרוחני הגדול בישראל. הרעיון המוביל אותו הוא שילוב בין הרוחניות העמוקה על כל גווניה עם חגיגת החיים הגדולה. איחוד העולמות הזה, איכות הפסטיבל והאנשים המדהימים שבו מביאים לשלמות. 5 ימים של חגיגת מודעות - המורים המובילים, הופעות משובחות, אנשים מיוחדים, מסיבות שמחות, נוף מדבר משכר ועוד. באשרם במדבר.
לפרטים: קישור לאתר


סדנת ניקוי רעלים אביבית עם Bodyflow -
תשובת הגוף 23-27.4, במלון נס עמים היפהפה, סמוך לנהריה
באביב, אנו מקבלים את הכוח לצמוח ולהתחדש, כמו כל הטבע שמסביבינו, לכן זהו זמן אידיאלי וחשוב לחזק את הגוף ולנקות את הגוף מרעלים. ניקוי הרעלים עם שלמה דהרמה מבוסס על טכניקת MDT מיוחדת. בסדנה אנו מנקזים ומנקים רעלים מכל רקמות הגוף, ע"י ניהול נכון וטיהור עמוק של מערכת העיכול. אנו מזינים את הגוף ופותחים את זרימת האנרגיות שלו וכך מגבירים את חוויה הרגיעה, האנרגטיות והשלווה שתלך עימנו הרבה אחרי שנסיים את הסדנה.
לפרטים: קישור לאתר 

הכשרת מטפלות בודיספין-רפואת תדרים 1-3.5, כפר ויתקין
חוויה משנה חיים בהנחיית נירית שפירא: בסדנא תלמדי טכניקה עדינה ומדוייקת כמו לייזר, תאתרי ותשחררי חסימות אנרגטיות ופיזיות בזמן קצר (לעיתים מיידי), תרכשי כלים לתקשורת עם חוכמת הגוף הגבוהה ואפשרות לרפא מקרוב ומרחוק. סרט על השיטה -כאן, מידע נוסף על הסדנא -כאן, אפשר להגיע למפגשי איזון קבוצתיים או לסשנים אישיים.
לפרטים: אורנה: 054-5957227 | קבוצת הפייסבוק
 

 
The 3rd Sufi Festival הפסטיבל הסופי 15-16-17 במאי אשרם במדבר
פסטיבל הסופי השלישי יוצא לדרך! לאחר שנתיים חלומיות, אנחנו נרגשים לצאת למסע לקראת
הפסטיבל הסופי השלישי שיתקיים בין ה-15 ל-17 במאי באשרם במדבר ולהתחיל את מכירת
הכרטיסים.
לפרטים וכרטיסים: קישור לאתר

                              

מאחלות לכולנו אביב פורח מלא התחדשות ואור.
צוות שאקטי קיץ 2014: איילה ארגמן לוי, נירית שפירא, מרינה ול"ך, נוגה תמיר, ענתי בן קיקי, אליה דור כהן, ליאן אושרת שדה, נעמה לירן בר-לב, מאדורי יעל, מיקה כרמלי, יסמין פרבר, שירה הרמן, רויטל אגני, דיאני שירן ארז

  
 baragua.jpg


ZORBA_150X150.jpg
 

Bodyflow 

.

 Sufi festival