{{preheader}}

יום שישי | 29.7.2022

סיום והתחלה חדשה

בסוף החודש יסיים את תפקידו מיכאל גוטסמן מנהל החברה הכלכלית בשנתיים וחצי האחרונות, במהלך תקופת עבודתו במועצה מיכאל קידם וניהל פרויקטים שהצעידו את המועצה קדימה, בייזום ופיתוח כלכלי, בהתייעלות אנרגטית ובשורה של פרויקטים נוספים. את מיכאל יחליף בתפקיד אביב כהן בוגר תוכנית הצוערים של משרד הפנים, בעל תואר ראשון במדיניות ציבורית ומנהל עסקים ותואר שני בתוכנית המנהלים הבינלאומית של אוניברסיטת בן גוריון. אביב בעל רקע מקצועי בחברות עסקיות במגזר הפרטי ולאחר מכן במשרד הכלכלה. בחמש השנים האחרונות ניהל בחברה הכלכלית באופקים את מנהלת אזורי התעשייה ופרויקטים בתחומי התשתיות, היזמות והבינוי.

אני רוצה לאחל למיכאל הצלחה רבה בתפקידו הבא ותודה רבה בשם קהילת שער הנגב, ולאביב בהצלחה רבה עם כניסתך לתפקיד פה אצלנו בשער הנגב.

תוכנית כוללנית

את השבוע פתחתנו כל חברי הנהלת המועצה עם המתכננים של התוכנית הכוללנית 'שער הנגב 2040'. ביום עבודה אינטנסיבי סקרנו את המצב הקיים ואת התחזיות עבור שער הנגב לעשרים השנים הבאות. ספויילר קטן – גם בשנים הבאות שער הנגב תמשיך לצמוח ולהתפתח – בכל יישובי המועצה. צמיחה שמחייבת אותנו בתכנון ויצירה של אזורי תעסוקה חדשים לצד מוסדות חינוך, תרבות ופנאי. סביב שולחנות העבודה למדנו, חלמנו וקבענו להמשיך בעבודה המשמעותית כדי להפוך את החזון לתוכניות עבודה משותפות למועצה וליישובים.

קצת חינוך

אני רוצה לשתף כחלק מתהליכי הערכות לשנת הלימודים הקרובה ולאחר דיונים עם ועדת המשנה לבית החינוך יצא השבוע מכרז למשרת מנהל שש שנתי לבית החינוך – תהליך חשוב שאפשר שייקח עוד זמן עד למציאת האדם המתאים. זה המקום גם לציין את חברי ועדת המשנה לבית החינוך ששותפים בהתנדבות למהלך החשוב. בועדה חברים נציגי ציבור עם ניסיון בעולמות הניהול והחינוך (עידו ארגמן ממפלסים, איילת אלבז אשל מרוחמה ומיכל עינת מאור הנר ), יו"ר פורום ההורים, רענן מימון לצד חברי מליאה (יוסי קרן, הגר ברודץ' ומורן חג'בי).

במסגרת המלצות הועדה ועל מנת להבטיח סביבה בטוחה ויציבה תהיה בשלב זה כתובת ברורה עבור הצוות, ההורים, התלמידים ומשרד החינוך מתוך הנהלת בית החינוך. בחטיבת הביניים מנהלת החטיבה, תמי מנשה ובחטיבה העליונה עפרה בן גד בשיתוף דורית וייץ. אשר יפעלו יחד עם הנהלת בית החינוך והצוות כולו על מנת להמשיך ולהיערך לפתיחת שנת הלימודים תשפ"ג.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות שוב לטל אלוני שלפני כחצי שנה לקח על עצמו את משימת מילוי המקום וסייע לבית החינוך בתקופה לא פשוטה.

טורניר כדורגל נעורים

ביום ראשון יתקיים טורניר שער הנגב לנוער בכדורגל באצטדיון שער הנגב, שבסופו נדע מי תוכתר אלופת שער הנגב לנוער. אני קורא מפה לכל הנערים והנערות בישובים שלנו צאו מהמסכים ותתחילו להתאמן, קחו חלק באירוע הספורט המרגש של הקיץ.
זהו שיתוף פעולה של המחלקה לחינוך חברתי ומחלקת הספורט, שלאורך כל הקיץ בנו תוכנית ספורט יוצאת מהכלל, תודה לכם על עבודה נהדרת ומסורה.

אסיים בנימה אישית, יצאתי לחופשת קיץ עם משפחתי היקרה, אני כמובן זמין וקשוב לכל המתרחש אך מבלה בחיק משפחתי.
כך שגם הסיכום השבועי ייצא לחופשה בשבוע הבא. קיץ נעים ובטוח לכולם.

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

מועצה אזורית שער הנגב

אירועי חודש יולי במועצה

הקיץ ממשיך ואתם נהנים

 פיקניקמשפחתי, הצגות,מסיבתנשים,טיולילילהויהודהפוליקראחד

  

מוזמנים להצטרף לקבוצת עדכוני תרבות שער הנגב בוואצאפ:

https://cutt.ly/YOLVn3T