הודעה לעיתונאים/יות, גופי תקשורת וארגונים חברתיים


הטלוויזיה החברתית העבירה את כל כתבות הווידאו שהופקו על ידה מאז הקמתה לפני תשע שנים, לרישיון שימוש Creative Commons ומעתה גם הכתבות החדשות יהיו תחת רישיון זה.

לפיכך, מעתה, ניתן יהיה להשתמש בכתבות הווידיאו שהופקו ע"י הטלוויזיה החברתית: לשתף, להעתיק, ולהפיץ בכל מדיום או פורמט, להשתמש בקטעים מהן, לערוך מהן קטעים חדשים (remix) - לכל מטרה ואידיאולוגיה, לרבות שימוש מסחרי.


מי שיעשו שימוש בתכני הווידיאו של הטלוויזיה החברתית, מחויבים לציין זאת לצופיהם, ולשלב לינק לאתר הטלוויזיה החברתית, הכל ע"פ כללי הרישיון. בפינה השמאלית של כל סרטון ישנה חותמת של הטלוויזיה החברתית, אותה יש להשאיר.


בשורה זו מהווה הזדמנות לגופי תקשורת, בלוגרים וארגונים חברתיים, שיכולים לראות בתכני הטלוויזיה החברתית מאגר ווידאו איכותי - ארכיון בן תשע שנים - זמין לשימושם, ללא תשלום, זמין און-ליין להורדה מיוטיוב באיכות Full HD (בשנים האחרונות), מבלי לבזבז זמן בלפנות לקבלת אישור.


לדוגמא - תכנים שהועלו לאחרונה והם רלוונטיים לסדר היום התקשורתי, וניתן לשלב בכתבות אקטואליה:

כל הכתבות נמצאות גם בערוץ היוטיוב של הטלוויזיה החברתית, משם הן זמינות להורדה.

 

שיחה עם תושב עיסאוויה על המצב במזרח ירושלים בימים אלו. מהארכיון אך רלוונטי: כתבה על מצב המים במזרח ירושלים, כתבה על מעצרי ילדים.

דיון בכנסת בוועדה לקידום מעמד האישה בנושא מעורבות נשים ביישוב סכסוכים, על בסיס החלטת האו"ם 1325.
  נוכחת - נפקדת - מעשה חתרני של חבר הכנסת באסל גטאס (בל"ד), שהקריא את נאומה של חברת הכנסת חנין זועבי. תגובתה של חברת הכנסת תמר זנדברג (מרצ) למעשה.
  ראיון וסיקור הפגנות תמיכה בסרבן אודי סגל שנכנס שוב לכלא והכריז על שביתת רעב.
 

ראיון עם רכז פרויקט "אתגר 22" לנוער, בנושא טבעונות לבני נוער במסגרת "אתגר 22".