,
שלום רב

אוטוטו אוגוסט. חום בלתי נסבל, מדוזות, ארטיק קרח, טיפטופי אבטיח שמביאים אחריהם נמלים, רעש מזגנים תמידי, לחות של מעל 100%, לשבת בחוץ ולהשקיף על ירח מלא, להכנס לאוטו בצהרים ולרצות למות, למצוא לילדים כל יום תעסוקה מחדש, הפגנות כמעט כל מוצא"ש, תירס חם...

אנחנו בעיצומה של השנה, לקראת חופשת הקיץ שבטח נוריד מהלך במשרד (אבל לא בטוח) ואחרי זה חופשת חגי תישרי עם הגשרים המטורפים שיהיו, שמחים לעדכן אתכם בדברים מעניינים שאספנו מהעולם ובפרוייקטים חדשים מבית logo4biz . עברו על הניוזלטר ותראו איזו משמעות יש למילה קריאיטיב גם בתחום אפור ו"משעמם" כמו QR code

QR INFOGRAPHICS 

ריכזנו עבורכם מידע מחקרי ועיצבנו אותו באינפוגרפיקס מעניין. גברים בני 29 סורקים קופונים בחנויות אלקטרוניקה באמצעות האנדרואיד. למידע נוסף אודות התפלגות הסורקים לפי מין, גיל, דפוסי שימוש, סוג הסמארטפון ומגמות מהעולם, כנסו לפרטים הקטנים, הקליקו להגדלה.

Genius GUINNESS

ב GUINNESS - הבירה האירית הסופר פרימיום מסוג סטאוט (כהה כהה... רק לא לקרוא לה בירה שחורה) רצו להפוך ל"שיחת היום" בפאבים ובברים האמריקאים. למטרת קמפיין נקודות המכירה יצרו כוסות בירה ייחודיות עליהן עוצב QR code מדליק במיוחד. הקוד, כמובן, הפך לסריק רק אם הזמינו GUINNESS (היה צריך רקע כהה). הסריקה איפשרה הורדת מסרים ותוכן ייחודי. אלפי ה"שיחות" ברשתות החברתיות ובבארים הביאו לתוצאה מדהימה. ללא ספק קמפיין גאוני (Genius - לא להתבלבל), שאולי יכנס יום אחד לספר השיאים של Guinness.

מכונית מקודדת מהעתיד

מכונית "אב טיפוס" של מרצדס-בנץ a-class נעטפה כולה ברצף של מאות QR code ונשלחה לכבישים למטרת קידום המכירות של הרכב החדש וליצירת התרגשות וסקרנות. אחד מה QR code כלל בתוכו אפליקציה מוסתרת ובה נתבקשו הסורקים ל"חפש" גביעים בכדי לזכות בכרטיס המיוחל להשקה העולמית של המכונית בג'נבה. מיותר לציין שהרכב כולל את מיטב הטכנולוגייה המתקדמת בעולם. זו לא הפעם הראשונה שבמרצדס-בנץ משתמשים ב QR code לשם קידום מכירות, אתם יכולים להתרשם גם כאן 

QR code מיוחד להפסקת הצהריים

QR code שעוצב כשעון שמש מוקם ב 36 נקודות ברחבי העיר סיאול. בדיוק בין השעות 12:00 ל 13:00 נוצרו צללים מדוייקים היוצרים QR code  קריא, על ידי סריקתו הופנו הסורקים לאתר החנות הוירטואלית של רשת E-mart שם זכו לקבל שוברים כספיים. ה QR code השימשי של E-mart יצר ללקוחות חווית קנייה ייחודית והציע יותר מ 12,000 קופונים שהגדילו את מכירות הרשת ב 25% בשעת הפסקת הצהריים בלבד. בתאבון.

תודה לשירי פישר מנהלת השיווק של יונדאי (כולמוביל) על שהאירה את תשומת ליבנו והפנתה אותנו לפרוייקט.

טירוף ה QR code הגדול רק מתחיל... 

אז כבר כמה החליטו שהם עושים "מבצע" מיוחד ותקשורתי ו"מרימים לאוויר" את ה QR code הגדול בעולם. איזה מהם באמת כזה, וזכה בתואר הנכסף? אנחנו משאירים לכם לשפוט...

 
 
 
 
 
 
 
 

לצפייה ב google earth ליחצו על הלינק והתקרבו: 3826 Raleigh St Charlotte, NC 28206


ל QR שלי 3 פינות...

כמו כל סטודנט אופייני ביום חלוקת התארים, מצאה עצמה אמנדה יונובסקי ב-20.5.2012 עוצרת ומצטלמת עם הלבוש המסורתי וכובע הסטודנט שלה, רק שלא כמו כולם הצטלמה אמנדה כשראשה מופנה מטה ועל כובעה צמד המילים "hire me" בפונט Univers 67 Bold Condensed ומתחתיו QR code המפנה לתיק העבודות שלה ברשת. כמובן שהתגובות היו מדהימות וכללו 450 כניסות ללינק ב-48 השעות אחרי הטקס (יותר מהכניסות בשנה וחצי האחרונות מאז הקימה את תיק העבודות) וראיונות במגזינים ורשתות טלויזיה כמו ה ABC News ועוד. רעיון מבריק, קטן וחכם עם תוצאות מדהימות. אגב, בבלוג שלה היא מוסרת שנכון לרגע זה היא עדיין מובטלת, אז כנסו לפייסבוק שלה ותנחמו אותה או שתציעו לה עבודה.  

ולמכורים ממש...

אפשר להכנס ל www.qrworldexpo.com ולהרשם לכנס ה QR code העולמי

"קפה" למבוגרים, "שוקו" לילדים.

"שוקו" הוא עמוד בית לילדים מקבוצת נטקס ו- mako (קשת). התבקשנו לייצר פונט בעברית שיהיה זהה לפונט של לוגו kafe (אתר האם) ובנוסף לייצר אופציה ללוגו אנימטיבי ודינמי. ראו את התוצאה (צרפנו גם את הסקיצות בתהליך). 

הגלרייה ממשיכה לגדול...

חלק מהלוגואים באתר logo4biz.co.il שנוספו בחודש האחרון לגלרייה: יבואן גאג'טים, חברת שמירה, חברת אחזקות נדל"ן, חנות תאורה וחשמל, יועץ לתכנון משכנתאות, רשת חברתית מסחרית ועוד.

גם קופון הנחה וגם QR ממותג מתנה!

אנחנו שמחים להעניק לכם קופון לימות הקיץ החמים:
30% הנחה על כל מחירי חבילות העיצוב
באתר www.logo4biz.co.il
 למימוש עד תאריך 31.08.2012


ה QR code המעוצבים בניוזלטר זה נבנו בשיתוף אוריאל ונבו מ visualead.com 
לפניכם עוד QR code מעוצבים מבית היוצר שלהם.

 

 

www.logo4biz.co.il     |     logo4biz@gmail.com     |    09.8944050