האגף לקידום עסקים שמח לשלוח לך גם החודש את הניוזלטר עם כל העדכונים על פעילות האגף בעיר.

קבלת קהל במשרדי העירייה

התגעגענו! החל מתחילת חודש יוני משרדנו פתוחים לקבלת קהל בתאום מראש באתר.

מערך השירות הדיגיטלי ממשיך לעמוד לרשותכם: טופס פניות מקוון, בקשת רישוי, איתור עסק בעל רישיון או שילוט.


סקר כנס מסעדנים 2021

אתם יכולים להשפיע על התכנים בכנס המסעדנים 2021 של האגף לקידום עסקים! הכנסו לעמוד הסקר, דרגו את הנושאים המעניינים אתכם, שתפו אותנו ברעיונות שלא חשבתם עליהם ועזרו להצלחת הכנס השנתי. נתראה שם!


הקניון הוירטואלי של ירושלים

תקופת הקורונה לימדה אותנו על חשיבותו של המרחב הדיגיטלי. הקניון הוירטואלי של ירושלים Jmall פתוח בשבילכם. כל העסקים הירושלמים נפגשים במקום אחד, יחיד ומיוחד.

בעלי אתר עצמאי ועוד לא נרשמתם? מלאו טופס הרשמה קצר ואתם בפנים.


פרויקט שדרוג מרכזים מסחריים

במסגרת שדרוג המרכזים המסחריים בעיר, אנו נמצאים בעיצומו של תהליך החלפת שלטים, במימון עירוני מלא, בבתי העסק במרכז המסחרי כיסופים ברמות וכן במרכז מסחרי בשדרות משה דיין. אנו מאמינים כי שלטי עסק בנראות אחידה ובהתאם למפרט אדריכל העיר, יתרמו לשיפור הנראות במרחב העסקי ולשיפור חוויית השוטטות במרחבים אלו. פרטים נוספים כאן


שאלון קיום מסגרות תמיכה לבעלי עסקים

אנחנו שומעים אתכם! על מנת להמשיך לפעול יחד לשיפור וקידום הפעילות העסקית, אנחנו רוצים לשמוע מכם על הסוגיות המעסיקות אתכם, לבטים עימם התמודדתם ודרכי סיוע שהייתם שמחים לקבל. אנא הקדישו חמש דקות למילוי השאלון ואנו נמשיך לעשות את מירב המאמצים לתת לכם את המענה הטוב ביותר.


כרטיס BUYME ירושלמי

ה"גיפטקארד" החדש לחיזוק העסקים הירושלמים! מעל 50 בתי עסק ברחבי העיר כבר שם, הצטרפו גם אתם! הגדילו את מעגל הלקוחות, זכו לחשיפה וחזקו את הכלכלה המקומית.