העדכון השבועי 23.2.2022
מניות מומלצות והזדמנויות השקעה בשוק ההון על בסיס אלגוריתם בינה מלאכותית

                           

האלגוריתם מסמן את 10 מניות הישראליות המומלצות ביותר. צפה בהם כעת
Facebook
Twitter
YouTube
Website
מהדורה  שבועית לשוק ההון
כתבת השבוע
תחזית למניית MGM:העתיד נראה מבטיח

 לכתבה המלאה
 
 
תחזית השבוע 

כותרות השבוע

 
 • המתיחות באוקראינה לא משפיעה על הבורסה בת"א: מניות דלק קבוצה, וואן קפיטל מזנקות ברגעים אלו(23.2) בהתאם לתחזית ת"א 90 שנשלחה אתמול ללקוחותינו. בחנו את התחזית בשבועיים האחרונים.
 • מניות GOGL ו-TWI מזנקות בשבועיים האחרונים בהתאם לתחזית ובניגוד למגמה בשוק. תחזית בעלי עניין הראתה ביצועים מרשימים בעוד שמדד הSP500 ירד בשבועיים החולפים.
 • האלגוריתם סימן בחודש שעבר את סקטור הכרייה והמתכות וסקטור האנרגיה כמומלצים ביותר להשקעה לחודש החולף ומיקם אותם בראש טבלת התחזית. ואכן אלו היו שני הסקטורים עם הביצועים הטובים ביותר. לבחינת התחזית האלגוריתמית של חבילת תעודות סל
 • ריבית אג"ח לעשר שנים, סקטור הגז והנפט בת"א, מדד הויקס, והנפט אלו רק חלק מהמדדים הנמצאים בחבילת מדדים עולמים. החבילה משלבת מדדים עיקריים ובעלי חשיבות מכל העולם. לבחינת התחזית בחודש האחרון
 • מניות PENN ו-FCX מזנקת בשבועיים האחרונים במסחר בוול סטריט בהתאם לתחזית בחבילת מניות ממדד ה-SP500. ממוצע ביצועי החבילה סיים עם תשואה חיובית בעוד מדד הייחוס (SP500) סיים את התקופה בתשואה שלילית.
 • חברות בעלות אחריות סביבתית ממשיכות להראות ביצועים טובים. ממוצע ביצועי החבילה הכה את מדד הייחוס שהיה שלילי לאותה תקופת זמן. לבחינת התחזית לטווח של חודש
 • מניות SBLK ו-SB מזנקות בחודש האחרון בהתאם לתחזית חבילת בעלי עניין. ממוצע החבילה סיים את החודש האחרון בתשואה חיובית גבוהה בעוד שמדד הייחוס סיים בתשואה שלילית. לבחינת התחזית בחודש האחרון
 • חבילת הזדמנויות בעידן הקורונה בת"א סימנה בשבוע החולף את מניית דלתא כמומלצת לקניה, וכפי שניתן לראות בתחזית המנייה אכן זינקה והחבילה הראתה 90 אחוז דיוק. 
 • מניית דלק קבוצה ונייר חדרה מזנקות בשבועיים האחרונים בבורסה בת"א, בהתאם לתחזית האלגוריתם למניות ממדד ת"א 90. המדד, שהיה המדד עם התשואה הגבוהה ביותר בשנת 2021, הוא בין מדדי המניות הבודדים בעולם שמראה תשואה חיובית גם בשנת 2022.
 • יש לך תיק השקעות? מעוניין בחבילה המורכבת ממניות, תעודות סל ומטבעות קריפטו, המותאמת אישית לך? לחץ על ניתוח תיק השקעות והתחל בבניית התיק. 
 • תחזית למניית MGM: העתיד נראה מבטיח לכתבה לחץ כאן
 • אחוז הדיוק של האלגוריתם מגיעים עד ל100% דיוק במדדי המניות העיקריים בארה"ב. לניתוח המלא
 • רוצים לנסות את התחזיות לתקופה קצרה? החבילה לתקופה של 3 חודשים, מתאימה עבורכם. במסגרת החבילה ניתן לבחור את אחת מהחבילות הבאות: SP500 או חבילת Top 10 מניות מומלצות או כל אחת מהחבילות הישראליות, המנוי הוא לתקופה של 3 חודשים במחיר מוזל(הנחה של יותר מ25%) לרכישה לחץ כאן
 • במידה ואתה מעוניין במבצעים למנוי שנתי או באחת החבילות באתר שלח את המילה "שנתי"  או את שם החבילה למייל: info@iknowfirst.com ונציג יצור איתך קשר בהקדם.
 • ניתן לראות תחזיות עבר של כל החבילות המוצאות באתר בעמוד הבית שלנו, תחת כרטיסיית "תחזיות".
 • רוצים לדעת מה חושבים עלינו לקוחות? צפו בדף התגובות.
 • פינת "שאלות נפוצות" - כל כמה זמן נשלחת תחזית? ומה הם טווחי הזמן של כל תחזית? לחץ כאן 
 • הידעת? ההידעת? האלגוריתם מספק תחזיות יומיות גם לשוק הישראלי ולשוק זה קיימות 6 חבילות שונות. כל חבילה מציגה מניות מומלצות והזדמנויות מסחר בכל יום לבחינת החבילות  לחץ כאן
האלגוריתם מסמן את 20 המניות המומלצות היותר לקנייה השבוע. צפה בהם כעת
 
חודש
 
תעודות סלעם 70% דיוק 
מניות אנרגיה עם 70% דיוק
מניות וורן באפט עם 70% דיוק

3 חודשים

מניות קטנות עם 100% דיוק
מניות אנרגיה עם 90% דיוק
מניות נדלן גז ונפט עם 80% דיוק

שנה
 
מניות ממדד SP500 עם 100% דיוק
מניות ממדד ת"א 125 עם 90% דיוק
חבילת תעודות סל עם 80% דיוק
3 ימים

מניות אנרגיה עם 80% דיוק 
מניות קטנות עם 80% דיוק
מניות דיבידנד עם 80% דיוק

7 ימים

חבילת TOP10 עם 90% דיוק 
מניות ממדד הSP500 עם 90% דיוק
חבילת אופציות עם 80% דיוק

14 ימים
 
מניות כימיקלים עם 90% דיוק
מניות ממדד הSP500 עם 80% דיוק 
מניות ממדד ת"א 90 עם 70% דיוק
האלגוריתם מסמן אלו הסקטורים שכדאי להחזיק בחודש הקרוב
מטבעות קריפטוגרפים

תחזית טווח ארוך

תחזית על צמדי קריפטו
עם 80% ב-14 ימים


לתחזית לחץ כאן

תחזית טווח קצר

תחזית על צמדי קריפטו
עם 90% ב-3 ימים 

לתחזית לחץ כאן
 

פינה מלאכותית
 מגמות והזדמנויות לקראת שבוע המסחר

מה היה: בחודשים האחרונים פרסמנו מאמרים על חברות מומלצות לקנייה. ביניהם מאמר הממליץ על מניית HUN ואכן המנייה זינקה בעוצמה מאז בהתאם לתחזית המצורפת למאמר. מאמר נוסף ממליץ בקנייה את מניית AA שתי המניות זינקו משמעותית ממועד פרסום.
מה יהיה: למניות שהאלגוריתם סימן השבוע לחץ כאן.

לקבלת עשר מניות האנרגיה המומלצות ביותר לשנת 2022 בשוק האמריקאי

שאלות נפוצות

 
האם אני יכול לרכוש חבילות מותאמות אישית של מניות ,סחורות ,מטבעות וכו' ?
כן. אנו מציעים מגון רחב של חבילות המותאמות אישית. בנוסף לשירות של ניתוח תיק השקעות העונה על צורך זה. (קישו לניתוח תיק השקעות: https://iknowfirst.co.il/examine-portfolio)

למעבר לדף "שאלות נפוצות" לחץ כאן

מאמרים 

תחזית למניית MGM: העתיד נראה מבטיח
 • צמיחה בתחום ההימורים הדיגיטליים נראה מבטיח. בנוסף למיזוגים ורכישות שיש בקנה החברה.
 • החברה צפויה להמשיך לרכוש אדמות על מנת להגדילה ולהרחיב את הצמיחה.
 • הימורי ספורט און ליין BetMGM צפויים להניב תשואה חיובית בשנת 2023 ולקוחותיה הנאמנים הניבו לחברה כבר 36 מיליון דולר.
לכתבה המלאה
עשר מניות שאסור לכם לפספס החודש בוול סטריט
מדדי המניות בארה"ב: אחוזי הדיוק של האלגוריתם מגיעים עד ל-100% דיוק במדדי המניות העיקריים בארה"ב

בדו"ח ניתוח הבא, אנו נבדוק את התחזיות האלגוריתמיות מבוססות בינה מלאכותית למדדי המניות המובילים בשוק המניות האמריקאי. מדד ה-SP500, מדד הנאסד"ק ,הדאו ג'ונס 100, מדד דאו ג'ונס תחבורה וראסל 2000. טווחי הזמן שימדדו בניתוח הם מ-3 ימים ועד שנה. התחזיות הן אמיתיות ונשלחו באופן יומיומי ללקוחותינו.

לכתבה המלאה
☆מניות מומלצות ממדד ת"א 35, מדד ת"א 125 ומדד ת"א כללי☆

דבר העורך

קוראים יקרים,

 אספנו עבורכם 10 סיבות המסבירות למה השקעה בשוק הישראלי היא כדאית:
1. מדד ת"א 90 סיים את השנה האחרונה בתשואה של  33% ­­– התשואה הגבוהה ביותר מבין המדדים המובילים בעולם, בעוד שמדד ה500  S&P הניב תשואה של 23% , הנאסד"ק הניב תשואה 22% והדאו ג'ונס הניב תשואה 15%, מדד ת"א 35 הניב תשואה של 32%, מדד ת"א 125 הניב 31%.
2. מדד ת"א 125 רואים שמתוך 125 המניות המופיעות במדד 103 מניות מהמדד סיימו את השנה בעליות.
3. נתונים כלכלים: ישראל נמצאת במומנטום חיובי עם צמיחה הולכת וגדלה. על פי הלמ"ס נרשמה בישראל צמיחת שיא עם 16.6% צמיחה ברבעון האחרון(4/2021Q). ו-8.1% צמיחה בשנת 2021 כולה, זהו אחוז הצמיחה הגבוה ביותר ב15 שנה האחרונות, בנוסף התמ"ג לנפש בישראל עומד על 6.3% והיא נמצאת במקום הרביעי בעולם מבין המדינות המפותחות.
4. הבנק המרכזי עומד ביעד האינפלציוני ואין כוונות להעלאת ריבית בצורה אגרסיבית בזמן הקרוב. המשנה לנגיד בנק ישראל, אמר לא מזמן, שהבנק יהיה סבלני כלפי עליית ריבית גם אם האינפלציה תחרוג זמנית מהיעד. לצורך השוואה, בשוק האמריקאי צפויות מעל 6 העלאות ריבית בשנה הקרובה
5.השקל הישראלי הראה חוזקה. בשנת 2021 השקל היה המטבע החזק בעולם והתחזק בצורה ניכרת מול הדולר והאירו. השקעה שקלית בבורסה מבודדת את ההשקעה מהפרשי המט"ח והעלויות הכלולות בה, ומתעלמת מההשפעות השונות על הדולר כמו שוק הסחורות לדוגמא.
6. נפח המסחר במניות, שנחשב לעקב אכילס של השוק הישראלי, מראה שיפור משמעותי, ועל פי נתוני הבורסה לניירות ערך, מחזור המסחר היומי במניות ב -2019 עמד על 1.2 מיליארד שח ביום, ובסוף שנת 2021 כמעט והכפיל את עצמו ועומד על 2.2 מיליארד שח לא כולל מסחר בקרנות סל שלבדן כמעט והכפילו את שוויון מאז 2018.
7.חברת המדדים הענקית MSCI שוקלת להכניס את המניות הישראליות למדדיה האירופאים. מהלך שכזה(שתוצאות לגביו יפורסמו בסוף פברואר) יזרים את כספי המשקיעים מחו"ל, למניות הישראליות בסדר גודל של 600 מיליון דולר.
8. השוק הישראלי מוכר וידוע למשקיע הישראלי, הוא מכיר את רוב החברות בו, את שעות המסחר והאופי שלו. וערני למתרחש בו יום יום.
9.מדדי ת"א מראים יציבות גם בשנת 2022, מדד ת"א 90 מתחילת השנה חיובי, מדד ת"א 35 ירד כמעט אחוז בעוד שה-SP500 ירד למעלה כמעט 9 אחוז מתחילת השנה והנאסד"ק הראה כבר 14% ירידה.
10. אלגוריתם הבינה המלאכותית של I Know First מספק תחזית חיובית למדדים המקומיים וסיגנל חיובי וחזק יותר למדד ת"א 90 לעומת מדד הSP500 לתקופה של חודש. האלגוריתם מציע מגוון רחב של הזדמנויות יומיות מתוך השוק הישראלי לפי העדפות המשקיע: ניתן לקבל מניות מומלצות מתוך מדד תל אביב 90, מדד ת"א 35, ת"א 125, נדל"ן גז ונפט וכן מניות אגרסיביות מומלצות מתוך השוק הישראלי. יש לכם תיק ישראלי קיים? תנו לאלגוריתם לנתח אותו כדיי לוודא שאתם מחזיקים בנכסים האופטימליים היום.


לרכישה ופרטים נוספים על החבילות הישראליות שלנו לחץ כאן

בברכה,

 צוות I Know First 

 
לקבלת עשרת המניות האמריקאיות המומלצות ביותר לקנייה עם פתיחת המסחר היום
סחורות זהב ומט"ח

תחזית זהב נפט וסחורות

חבילת סחורות: עם 100% אחוז דיוק ב-חודש

לתחזית לחץ כאן

תחזית מט"ח

תחזית על צמדי מט"ח
עם 68% אחוז ב-7 ימים 

לתחזית לחץ כאן
 
תחזית מט"ח: המלצות ללמעלה מ-70 צמדי מט"ח בכל תחזית
 
Copyright © 2021 I Know First: Daily Market Forecast All rights reserved.